Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal összevesztünk, és szakított, kiakart tenni a lakásból, de azt mondta ha ezt meg azt csinálom maradhatok ( itt szexuális szolgáltatásra gondolok) akkor az erőszak? Én megcsináltam, de nagyon élveztem is, persze mondtam, hogy ne, stb..Viszont ő komolyan gondolta, és élvezte, hogy ki vagyok szolgáltatva... De azért valódi ellenálást nem mutattam, inkább beleegyeztem, de tetszett titokban, hogy ezt csinálja, mert felizgatott.. Akkor ez most erőszaknak minősül, vagy mégis minek?

2018. febr. 24. 07:16
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
próbálok beszélgetni vele, amint lenyugodott.. de nemrég ért haza Irakból.. szerintem lehet rajtam vezeti le, vagy ilyesmi
2018. febr. 24. 10:48
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem, hogy keresni fogod a mentségeket a számára...Basszus, ha az 5-s lottót így eltalálnám...
2018. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
#42 akkor kb. 50 ft-ot nyernél rajta, mert mért pár millióan eltalálnák.
2018. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
63%
Ez az eset jól példázza, hogy habár a nők sokszor próbálják megúszni, hogy orálisan kelljen kényeztetni párjukat, mert állítólag ez számukra megalázó, az mégis fölöttébb felizgatja őket, ha tisztességesen lesz.p.tják őket.
2018. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
79%

Brühhhühhhüüü

Nah, látod, csak nem erőszak ez, hanem feszkólevezetés! Még párszor lemélytorkozod, aztán rendben is lesztek!

2018. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
84%

Nem olvastam végig, de...


Ha a te albérleted, akkor te dobd ki őt. Lehetőleg még ma.

Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segít valaki.


"rendőrt nyilván nem hívok rá."

Miért is nem????

2018. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így gondolom kedves Nina! Jól lepippantod és megnyugszik...(kár, hogy nem érted az iróniát!)

Èdes istenem, komolyan azt hiszed ez az ember szeret téged és ez így normális?

2018. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
nem szerethet?
2018. febr. 24. 11:55
 49/55 A kérdező kommentje:
én szeretném ha igen... de lehet valamiféle köd van felettem... remélem hogy jobb lesz.. de mi van ha a sarkamra állok, és elmegyek? ha nem keres, azon rágódok majd h elrontottam..
2018. febr. 24. 11:56
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem keres, azon rágódok majd h elrontottam.."


:D kérdező.Ha nem keres, akkor egyértelmű a szitu nem?Nem szeret, nem hiányzol neki.

Aztán majd nehogy azon rágódj, hogy minek maradtam vele..

2018. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!