Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme újra kezdeni? Van olyan aki vissza ment az exéhez és azóta boldogok?

Figyelt kérdés
Két éve váltam el a férjemtől előtte 15 évig együtt éltünk. Van egy fiunk. Nem kaptam szeretetet tőle szinte mindennapos volt az ocsmány beszéde velem. Ebből lett elegem. Találkoztam egy férfival nagy lett a szerelem. ő érezteti velem minden percben azóta is hogy szeret, de neki meg más hibái vannak. Hétvégén szeret iszogatni otthon is.Engem ez zavar. Ahogy kezd elszállni a rózsaszin köd egyre többször eszembe jut a volt párom.Tudom hogy ő is visszajönne nem boldog. De bizonytalan vagyok érdemes-e, működhet -e újra jól egy kapcsoltat amiben az ember nem volt boldog. Van-e értelme?
2018. febr. 27. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hű szerintem te még a férjeden se voltál túl amikor elkezdted a másik kapcsolatodat.

Szerintem keress egy jó pszichológust, és kezd el rendbe rakni magadat, az önbizalmadat, meg azt a képet hogy milyennek is kéne lennie egy normális párkapcsolatnak.


Amúgy nem látom hogy akkora hibák lennének ennyi alapján a második férfivel ezért mondom hogy szerintem valahogy még nem vagy túl a férjeden, ezért nézegeted annyira a hibáit.

2018. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem lennél ilyen kapcsolatfüggő, akkor pont lesz.néd mindkettőt...
2018. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!