Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy elszomorít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy elszomorít, hogy fel se hívott?

Figyelt kérdés
A barátom elment 4 napra télivakációzni a haverjaival, (ment pár lány is velük). Facebookon néha visszaírt, én meg kérdezgettem, hogy mit csinálnak épp? Hogy érzik magukat? Volt, hogy megnézte, aztán 7-8 órával később írt valamit. Nem tudom, miért, de nagyon elszomorít, hogy fel sem hívott, csak néha odabökött valamit chat-ben. Alapból a munkája miatt olyan csomagja van, hogy nem percdíjat fizet, hanem fix összeget korlátlan telefonálásért, és mégse hívott fel. Pedig mielőtt elment, azt mondta, hogy majd felhív, meg minden. Nem is tudom, olyan nevetségesnek érzem, hogy emiatt picsogok, de mégis, nagyon rosszul esik, hogy ennyit nem tett meg a pár nap alatt.
2018. márc. 4. 09:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hangzik hülyén,nagyon kár ilyenre az időt pazarolni.
2018. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az ilyen mögött leginkább az van, hogy csajozott, azért nem keresett. Így bevethette azt a dumát, hogy már nem túl jó a viszony, szakítani akartok...
2019. ápr. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kidobtad azóta?
2019. ápr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ezt akartam kérdezni :D, mint az előző.
2019. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek nekem is fontosak az apró részletek és a kis oda figyelések is. Ez a pasi konkrétan 4 napig tett rád magasról. Csajok is mentek? Téged meg nem hívott? Hát itt lett volna vége a kapcsolatunknak. Az meg nagy baromság hogy mindig voltak körülötte. Ha valóban olyan nagyon fontos volnál neki tudott volna rád szánni több mint 5 percet is. Azt meg egyenes utálom amikor megnézik mit írtam és órákkal később válaszolnak. Ettől baromi pipa vagyok. Ha nem ér rá ne legyen fent ne nézze meg. Ennyi. De ez a pasi tuti hogy csajozni ment. Azóta amúgy mi lett?
2019. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztosan dobnám az ilyen pasit. 35/n
2019. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!