Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben meddig kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben meddig kell várnom, h jelentkezzen?

Figyelt kérdés

Múlthéten balesetem volt a kezemmel, ezért minden héten kell járnom a kórházba, h kötést cseréljenek. A hétvégén miközben várakoztam a folyosón, arra jött egy orvos, majd ahogy egyre jobban közeledett felém, úgy döbbentem rá, h ő az a pasi, akivel anno randiztam, de végül másfele vitt minket az élet. Bár párszor még próbálkozott a randival, de vagy én nem értem rá, vagy a megbeszélt randi után felszívódott napokra, nem is keresett, de a randi napján jelentkezett, h "Akkor mikor érek rá?". Ott meghúztam a vonalat, h soha többet nem fogok magamból hülyét csinálni. Amikor randiztunk, ő akkor végzett az orvosin, de nem tudtam, h ebbe a kórházba jött dolgozni. Egyből köszöntött, 2 puszi, kérdezte, h mi a probléma, miért várakozok. Elmeséltem neki, mire ő, h bemegyünk a rendelőjébe és kicseréli nekem a kötést, nem kell várakoznom. Nagyot beszélgettünk, hülyéskedtünk, pedig már évek is elteltek, h mi utoljára találkoztunk, de ott folytattuk a kommunikációt ahol befejeztük. Mondta, h nagyon örül, h lát, de nem gondolta volna, h így fogunk találkozni, h a kezemet köti át. Eléggé csipkelődött, "hülyéskedős" stílusban megsimogatta az arcomat stb. Felajánlotta, h ő majd mindig kicseréli a kötést, legalább van ok, h láthasson (nevetve mondta, de szerintem minden vicceltem mögött van igazság) és nekem sem kell várakoznom a sebészeten, de sajnos akkor hozzá kell igazodnom (gondolom mivel más osztályon dolgozik és ezért csak úgy nem engedhet be a rendelőben kötés csere ügyben), előtte majd ír, h mikor is mehetek. A hétvégén írt is 1x, h mennyire örült nekem és h Isten is ezt akarta, h mi végre újra találkozzunk, valamint, h alig bírta ki, h ne csókoljon meg stb. Hiába, h még mindig vonzó, de nem tudom elfelejteni azt, h sokszor felültetett, leállítottam, h én nem ezért mentem hozzá és tényleg tartsuk be az orvos-paciens kapcsolatot, attól függetlenül, h még most is imponál nekem. Ne ezt használja ki.

Ma kellene mennem a kötésre... De még semmi időpontot nem tudok, igazából aggódom, h hülyét csinál belőlem ismét és kiakarja használni a helyzetet... Hazudnék, ha azt mondám, h nem örültem neki én is, de egyszerűen tartok tőle, h megint felültet. Mit gondoltok? :/

26/N


2018. márc. 20. 09:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam mar rajta, h esetleg ra irjak-e annyival h a mai nappal szsmoljak -e? Szerintetek? Vagy már hagyjam, úgyis ez a nap erre lett tervezve?
2018. márc. 20. 10:18
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Isten is ezt akarta, h mi végre újra találkozzunk, valamint, h alig bírta ki, h ne csókoljon meg stb"

Ez után én úgy pofán vágtam volna, hogy őt fogják a balesetin kezelni.

"sokszor fülletntett"

A legtöbb orvos férfi egy nőcsábász, túl sokat képzelnek magukról, nem is folytatom. Belefolyhatsz az életébe, de csak akkor, ha tudod, hogy nagy bosszúsággal járhat a vele való kapcsolat.

2018. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom, h szeretnek e tole tobbet, sot a vonzodason kivul semmi nem vonz hozza, nem ereznem magam biztonsagban... volt egy baratnoje, sokszor meg mellet is irogatott nekem, akkor is leallitottam.
2018. márc. 20. 10:54
 14/28 anonim ***** válasza:

Ebből max szex profitálás lehet.

Ha vonzódsz hozzá és kívánod, hajrá, de komolyan ne tervezz vele.

2018. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hehe, nem erre megyek :) most szamomra a kezem allapota fontosabb, de ez ugyben h talalkozzunk, rairjak? H ma akkor h szamoljak? :)
2018. márc. 20. 11:29
 16/28 anonim ***** válasza:
Feltétlenül. 7-es vagyok. Persze, nem ő az atyaúristen, hogy ne kérdezhetnéd meg. Mindenképpen írj rá!
2018. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, azert hezitalok, mert ugye h elfoglalt stb... nehogy az legyen h zavarom
2018. márc. 20. 11:50
 18/28 anonim ***** válasza:

Na, ne hezitálj már, akkor zavarod. És?

Felajánlotta, hogy segít, annak ez része.

Figyi, nem minden este hívogatod, ma dolgotok van együtt, ma felhívod. Én igazán udvarias vagyok, de ez nem zavargálás..

Nyugodtan, sőt, kötelező!!

2018. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Írj rá, de majd írd meg mi volt :)

Illetve ha lesz randi akkor hogy mi lett belőle, mert csoda lenne ha egy rendes orvos lenne.

2018. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Mikozben kezdtem irni a valaszt h delben irtam neki de nem valaszolt, eppen most irt h igen, nem feledkezett el rolam. De az idopontot nem mondta, gondolom csak munka utan fog raerni. Kivancsi vagyok azert
2018. márc. 20. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!