Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben meddig kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben meddig kell várnom, h jelentkezzen?

Figyelt kérdés

Múlthéten balesetem volt a kezemmel, ezért minden héten kell járnom a kórházba, h kötést cseréljenek. A hétvégén miközben várakoztam a folyosón, arra jött egy orvos, majd ahogy egyre jobban közeledett felém, úgy döbbentem rá, h ő az a pasi, akivel anno randiztam, de végül másfele vitt minket az élet. Bár párszor még próbálkozott a randival, de vagy én nem értem rá, vagy a megbeszélt randi után felszívódott napokra, nem is keresett, de a randi napján jelentkezett, h "Akkor mikor érek rá?". Ott meghúztam a vonalat, h soha többet nem fogok magamból hülyét csinálni. Amikor randiztunk, ő akkor végzett az orvosin, de nem tudtam, h ebbe a kórházba jött dolgozni. Egyből köszöntött, 2 puszi, kérdezte, h mi a probléma, miért várakozok. Elmeséltem neki, mire ő, h bemegyünk a rendelőjébe és kicseréli nekem a kötést, nem kell várakoznom. Nagyot beszélgettünk, hülyéskedtünk, pedig már évek is elteltek, h mi utoljára találkoztunk, de ott folytattuk a kommunikációt ahol befejeztük. Mondta, h nagyon örül, h lát, de nem gondolta volna, h így fogunk találkozni, h a kezemet köti át. Eléggé csipkelődött, "hülyéskedős" stílusban megsimogatta az arcomat stb. Felajánlotta, h ő majd mindig kicseréli a kötést, legalább van ok, h láthasson (nevetve mondta, de szerintem minden vicceltem mögött van igazság) és nekem sem kell várakoznom a sebészeten, de sajnos akkor hozzá kell igazodnom (gondolom mivel más osztályon dolgozik és ezért csak úgy nem engedhet be a rendelőben kötés csere ügyben), előtte majd ír, h mikor is mehetek. A hétvégén írt is 1x, h mennyire örült nekem és h Isten is ezt akarta, h mi végre újra találkozzunk, valamint, h alig bírta ki, h ne csókoljon meg stb. Hiába, h még mindig vonzó, de nem tudom elfelejteni azt, h sokszor felültetett, leállítottam, h én nem ezért mentem hozzá és tényleg tartsuk be az orvos-paciens kapcsolatot, attól függetlenül, h még most is imponál nekem. Ne ezt használja ki.

Ma kellene mennem a kötésre... De még semmi időpontot nem tudok, igazából aggódom, h hülyét csinál belőlem ismét és kiakarja használni a helyzetet... Hazudnék, ha azt mondám, h nem örültem neki én is, de egyszerűen tartok tőle, h megint felültet. Mit gondoltok? :/

26/N


2018. márc. 20. 09:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Na, mar isopomt is van. Majd leirom az eseleges ereekessegeket
2018. márc. 20. 14:17
 22/28 anonim ***** válasza:

Várjuk :D


Egyébként állítólag vannak rendes orvosok is, akik nem nemiszervek után vadászni járnak a munkahelyükre, de én eddig nem sok ilyennel találkoztam :)) nagyon kíváncsi vagyok.


(Az orvosis válaszoló voltam, egyébként 22N)

2018. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Fél órát voltam bent nàla, a kötözés 10 perc alatt meg volt. Beszélgettünk a maradék 20 percben, bókolt, h nagyon szép vagyok, meg h amióta nem látott nagyon megvaltoztam pozitiv irányban, simogatta az arcomat, de semmi több nem volt, biztosan látta, h én mèg bizonytalankodtam, mert nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Nem erőszakoskodott vagy nyomult, aranyosan bókolt, de én még tartom a távolságot :) Mondta, h látja, h zavarban vagyok, es örül neki, h ennyi év után is zavarba tud hozni.
2018. márc. 20. 17:22
 24/28 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi leszek.

Nemrég ismerkedtem egy orvossal hát nem sült ki belőle semmi jó.

Most akkor félbemaradt, nem jutottatok előrébb vagy mész még hozzá kötözésre?

2018. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hat meg 3 hetig kell jarnom 2-3 naponta kotescserere. Az evek alatt kiismertem a stilusat ugy gondolom, kapcsolatot semmi esetre sem akarok, mivel egy baratnoje mellett is kezdegetett velem es csak azon mult a dolog, h leallitottam, h en igy ilyenre nem vagyok vevo. Velem se banna maskepp, plusz mindig aggodhatnek. Ahhh. Ebbol nagyon max szexkapcsolat lehetne, viszont ne ugy erzem h tulsagosan erzelmes vagyok, felek h tobbet fogok erezni iranta :/
2018. márc. 20. 19:02
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia! Négyes vagyok! Figyi, semmi, de semmi ítélkezés nincs bennem, abszolút csak jót akarok neked. Szerintem, ha jót akarsz magadnak, tarsd magad távol ettől az embertől. Lehet, hogy lenne vele egy kis gyönyöröd, de piszkosul megtáncoltatna érzelmileg, teljesen kikészítene téged: mikor ír, miért nem ír, már szexre sem kellek neki? Biztos nem volt neki jó velem? Lehet lebukott otthon? Vajon elhagyja értem a párját? sallalla..

Te egy nagyon morfondírozós típus vagy, hisz még azon is lamentáltál, hogy a kötözés miatt felhívd e, v. ráírj-e, nem neked való egy ilyen elfoglalt foglalt nőcsábásszal a kavarás. Totál kikészítene téged.


Remélem érzed a jó szándékot a soraimban,


Aláírás:

Egy cseppet sem szentéletű nem mai csirke

2018. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26. Abszolut nem vettem rossz neven a hozzaszolasodat, sot koszonom is. :) igen, en is igy latom magamat, h meglennek csak bantva... Igazad van.
2018. márc. 22. 12:04
 28/28 anonim ***** válasza:
Like!
2018. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!