Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora korkülönbség ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbség ideális szerintetek? 12 év az más nagyon sok?

Figyelt kérdés
15 éves lenne a lány akinek tetszem, én pedig 26, nemsokára 27. :/ Nekem is tetszene, de ennek tudatában elutasítottam. Nem tudom sajnos komolyan venni, ráadásul még olyan fiatal, hogy lehet csak kíváncsi.

2018. márc. 30. 12:02
1 2
 11/16 anonim válasza:
53%

Ezért nem kéne ész nélkül minden kérdést másik kategóriába rakni.

A kérdező NŐ utolsó, csak valami hülye áthelyeztette ezt ide a leszbikus kategóriából.

2018. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem raktam rossz kategóriába. Lány vagyok én is és ő is.
2018. márc. 31. 13:42
 13/16 A kérdező kommentje:
Mármint az utolsónak igaza van :D
2018. márc. 31. 13:43
 14/16 anonim válasza:

Most én is ilyen helyzetben vagyok. Elvagyok csak varázsolva kiváncsi vagyok,érdekel milyen az a első csók egy idősebb,érettebb emberrel. Valószínű össze fogunk jönni de titokban kell tartanunk nehogy a szüleim megtudják. És ez ugye nem mindig egészséges. De te tudod. A lány szemével nézve mivel most jelenleg átérzem nem tartana soká kalcsolatotok,nem lenne olyan mint egy korodbelivel. Egy kis kalandos utazás lenne az egész. Mert ugye go dolom nem egy 15 évessel képzeled el az életed!

De ti tudjátok.

15/l

2018. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
De lány lánynál lehet más a helyzet! Nem tudom. Utolsó voltam
2018. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Te vagy a 15 éves fél. Te mit vársz attól a kapcsolattól? Íg jobban bele tudnék látni egy kicsit a fejébe. :)
2018. ápr. 1. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!