Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfiként még a 160 centit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként még a 160 centit sem érem el akkor jobb is ha nem próbálkozom mert így senki sem fog elfogadni?

Figyelt kérdés
156 centivel még azok a nők sem fognak elfogadni akiket nem zavar ha egy férfi alacsony?

2018. márc. 30. 18:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
52%
szerintem sok nő nagyon elnéző, van esélyed.
2018. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus, hát szerintem keresgélj a törpék között. Egyébként nőben tényleg nem gáz, tök cuki ha valaki olyan kicsi, én mindig szerettem volna alacsonyabb lenni pedig nem vagyok olyan magas (168). Szóval jah, esélyed nem sok van de mondjuk azon is múlik hogy mennyire vagy jóképű, milyen az alkatod (ha túl gizda vagy dagadt vagy sürgősen kezdj edzeni, 100%al növeli az esélyeidet), milyen a természeted (önbizalmad már nem lehet sok ez alapján pedig az nagYon vonzó tud lenni, de lehetsz mondjuk vicces), stb.. Ennyi alapján nem lehet pontosan megmondani, de ha egy dolog alapján kell ítélni akkor igen, tényleg eléggé esélytelen. Mint mondják, max nagyon kicsi lány.. Vagy kajak, konkrétan törpe. Biztos van azoknak is kifejezett társkereső vagy vmi, ekkorán meg ne is válogass túlzottan
2018. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
36%

A 4-es hozzászólás nagyon gáz. Természetesen hogy lehet barátnőd, sőt, szerintem simán lehet magasabb barátnőd is, mint ahogy írta is egy fenti hozzászóló

Én ismerek olyat, aki kimondottan alacsony férfi, kommandós, nagyon komolyan foglalkozik testépítéssel. Valójában a testalkata a magasságához rendben vannak. Jó humorú, jófej és a csajai mindig magasak voltak és mindig jó nők voltak mellette.

Szóval fel a fejjel, megtalálod a párod

2018. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos ilyen alacsonyan kizárt dolog, hogy valaha beléd tudjon szeretni egy nő. Ezt az eddigi válaszolók is pontosan tudják, csak nem fogják fel, mennyit ártanak ezekkel a kegyes hazugságokkal.
2018. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

En 169 vagyok, az exem 164 volt.

A baratnom 174, a volegenye 165.


Nem lehetetlen, de az onbizalom csodakat muvel.

Persze jobb, ha az alacsonyabb nok kozott keresgelsz.

2018. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%
A 155 cm-mel nem erzem, hogy barmilyen hatranyt szenvednek, es gaznak sem erzem magam. 😋 N
2018. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Az alacsonyságodnál sokkal nagyobb probléma a hozzáállásod.


Aki szerint pedig lányban is gáz a 156 cm, Anna Kendrick is csak 158, és nagyon mesze van a gáztól.

2018. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

Kourtney Kardashian 152cm

Lady Gaga 155cm

Ariana Grande 153cm

Shakira 150cm


[link]

!00-as lista alacsony hiressegek.


Es nem! Nem a penz, hanem az a kepesseg, hogy nem arra fokuszaltak, hogy alacsonyak=ertektelen, hanem arra, hogy milyen mas adottsaguk van.


Ha abbahagyod a sirankozast, bocsi, akkor rajossz, hogy ez annyira nem lenyeges egy nonek.


Tudod, az en idealom a magas, szoke, hosszu haju skandinav tipusu ferfi. Es megis az exem alacsonyabb volt nalam es kopasz. Ot zavarta, hogy nekem papiron az jonne be. Nem hitt nekem vagyis onertekeles nulla. Nem hitte el, hogy tenyleg beleszerettem.

2018. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
21%

#18 Most mit bizonyít az, hogy vannak alacsony híres nők? Az alacsony nőknek ugyanúgy magas férfi kell.

Te pedig magadat is ámítottad azzal, hogy beleszerettél az alacsony, kopasz exedbe. Egy fenét szerettél bele. Ő is pontosan látta ezt rajtad.

2018. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#18 azon a listán azért elég sok a 170 feletti.
2018. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!