Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfiként még a 160 centit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként még a 160 centit sem érem el akkor jobb is ha nem próbálkozom mert így senki sem fog elfogadni?

Figyelt kérdés
156 centivel még azok a nők sem fognak elfogadni akiket nem zavar ha egy férfi alacsony?

2018. márc. 30. 18:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

#19 Nem fogok vitatkozni azon, hogy most szerettem-e az exem vagy sem, de totalisan nem fogtad fel a lenyeget. Volt baratnoje, egy evig! Volt kapcsolata alacsony ferfikent. A tobbi az nem lenyeg, mert nem errol szol a kerdes.


#20 a 170cm ferfi meg mindig alacsony, bocsi.

2018. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%

Azon a listan 13 ferfi 172 cm, es 28 az aki 170 cm. A tobbi az alatta van.

Es csak azert raktam be, hogy lasd, alacsony ferfiak es valhatnak valakive!

De nekem mindegy.

Tolem mindenki ott es annyit sirankozik amennyit akar.

2018. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#21 Nekem is volt már több barátnőm, de egyik se szeretett, mert külsőleg nem tudtak vonzódni hozzám. Mondjuk én ezt hamarabb észrevettem, mint a te exed, ezért nem is tartott egyikükkel sem 1 évig. Hála istennek, teszem hozzá, mert egy ilyen kapcsolatnál még qrvázni is jobb, azok legalább nem hazudják azt, hogy szeretnek.
2018. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#22 én pontosam tudon, hogy alacsony férfiak is válhatnak valakivé, de ettől még az a lista szar. Nem 100-as. Max 50-es.


Egy 185 cm-es F :)

2018. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehetetlen, de kicsit nehéz. hány éves vagy, nőhetsz-e még?

Nekem van egy gyerekkori szomszédom, akit még mai napig látok, mindig nagyon pici volt, gyerekként is a legkisebb mindig, és a szülei is mindketten nagyon picik. De arányos testalkatú, szerintem nem hormonzavaros, csak ekkora a család, ezt örökölte. Már évek óta házas, gyereke van, előrébb tart, mint sok korabeli férfi. Tény és való, hogy még mindig úgy néz ki, mint egy gyerek, és úgy is öltözködik. Ha nem tudnám, hány éves, nem találnám ki.

2018. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Fruzs33 ***** válasza:
77%

Én sokáig 156 voltam,aztán véglegesben 158 lettem.Nekem nem igazán a magasságom határozta meg a párkapcsolataim,és együttléeim számát.Kevés kudarcot,és sok sikert tudok magam mögött.

Nem alacsonynak mondanak,csak a magasságom cuki.Illetve a jóból keveset adnak,én ezt kaptam meg,igaz nőként.Mi a fenéből írta az a válaszoló,hogy az alacsony lányoknak nincs esélye?!

Támogatom a pozitív érveléssel élőket,hogy igenis van esélyed. Nekem volt velem egy magas kapcsolatom is, és nagyon jó időszak volt. Ennyi.

2019. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
156 vagyok 22L :)
2019. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igenis próbálkozz.

Igaz, én magas nő vagyok, de nekem pl. mindig is a velem egyforma magasságú fiúk tetszettek. A nálam magasabbaktól kitekeredett a nyakam. A magassarkút pedig utálom. Miért ne találhatnál olyan 150akárhány centis lányt, aki szintén kedveli a vele egyforma magasságú fiúkat. Ha pedig izmos vagy és jóképű, egy magasabb lány is szóba fog állni veled.

2019. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyik kollégám is 156 cm. 16 éve él házasságban egy nagyon szép, hasonló magasságú nővel. Két gyerekük van. Volt egy előző házassága is, abból is van egy gyerek. És én is látom a pasin, hogy vonzó férfi, nem számít, hogy csak 156 cm. De: magabiztos, normálisan éli az életét.
2019. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!