Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt nő ezt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt nő ezt mondja, arra mit lépnétek?

Figyelt kérdés

"Szeszélyes és őt így kell elfogadni, ha nem tetszik, akkor viszlát."


Azért egy kapcsolatban alkalmazkodni kéne, nem? Vagy maradi vagyok?


2018. ápr. 13. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Nekem olyan érzésem van, mintha el lenne szállva magától. Biztos nem hiényozna a szenvedés vele.:D
2018. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
"Akkor viszlát!"
2018. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
"Hisztis vagyok, érzelmileg instabil, alkalmazkodásra képtelen kisgyerek és tojok mindenkire."
2018. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Keress egy nornalis not.

Ordit rola a himsovinizmus es a beszukult tudatallapot.

2018. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, hogy nőként válaszolok, de a helyedben menekülnék, teljes mértékben egyetértek a 3. válaszolóval.
2018. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
Ezen mi fura? Ha szeretek valakit, vagy elfogadom úgy, ahogy van, vagy keresek mást, akit könnyebb szeretni, jobban illik hozzám.
2018. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Annyira egyedül vagyok, hogy igyekeznék elfogadni a szeszélyeit. Nyilván annak kell megalkudnia, aki nyomorúságosabb helyzetben van.
2018. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Oh kéne a tökömnek szeszélyes ember.
2018. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

De most miért kell lepontozni, nem erről szól a kapcsolat?


Ha megismerkedem valakivel, aki azt mondja, "mindig sörözni fogok, ha nem tetszik, viszlát", akkor nem lesz rossz ember, és én sem, ha így nem kell nekem.


Pont ezért kell olyan emberrel összejönni, aki illik hozzánk, és nem kell kicsavarnunk a személyiségünket, hogy összejöjjünk.

2018. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Elhúznék, fullra lejön, hogy agyhalott.
2018. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!