Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy fog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy fog még keresni?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy beszéltem egy férfival online. 4 hétig beszéltünk. De addig nem annyira írt a találkozóról sem.

Egyszer azt írta hogy ő eltűnhet még akkor is ha kapcsolata van, de ő nem tűnik el végleg, mert neki szüksége van nyugalomra. Viszont amikor megírtam hogy én is eltűnhetek akkor megírta, hogy el ne tűnjek, mert ő képes megkeresni, és ezt komolyan gondolja. Azt írta hogy én félreértem és nem is ismerem, csak rosszat gondolok róla, és hogy ő csak engem akar megvédeni, ő nem fenyeget engem.

Azt is írta hogy ő megverné aki fel akarna engem szedni. Mindezt úgy írta, hogy nem is láttam soha élőben.

Meg azt is írta ha egyszer a kocsijába ülök akkor el fog rabolni. Rákérdeztem 3-szor is, és úgy tűnt komolyan írta, majd csak negyedjére írta hogy viccelt.

Egyszer csak megírtam neki hogy hagyjon békén, és erre azt írta nem érti miért nem akarok vele tovább ismerkedni.

Melyik a valószínűbb? Hogy viccelt vagy nem?

Ne töröltessétek a kérdésem.


2018. ápr. 14. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Megadtam neki sajnos a címem. Így mintha az utcánkban láttam volna hasonló kocsit, de de nem tudom hogy ő volt-e az.
2018. ápr. 14. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ha még nem láttam 10-szer,egyszer sem.
2018. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz vigyázni!
2018. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég beteg.

De legalább nem leplezi.

A címed megadásával mit akartál elérni?

2018. ápr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor még normálisan írt akkor leírtam neki, mert rákérdezett.
2018. ápr. 15. 07:19
 6/6 anonim ***** válasza:

És te tudod z övét, a nevét, telefonját, vagy bármit?

El fog menni érted, elvisz autózni te meg mész majd, mert "normálisnak" fog tűnni, meg hát csak nem bánt - gondolod majd...

Amúgy hol laksz?

2018. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!