Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt furcsa màsok szàmàra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt furcsa màsok szàmàra hogy öt ève vagyunk együtt a baràtommal de nem vagyunk jegyesek vagy hàzasok?

Figyelt kérdés

Vasàrnap a barátnőimmel reggeliztem és szóba jött a házasság és megkérdeztek pontosan hány éve vagyok együtt a barátommal. Èn soha nem szoktam a magànèletemről beszélni nekik. Öt éve vagyunk együtt. Furcsállják hogy eddig nem jegyzett el a barátom és nem is került eddig szóba nálunk a házasság. Véleményük szerint nem fog feleségül venni, mert csak szórakozik velem és nem komolyak a szándékai. Teljesen meglepődtem. Nekem jó igy és nem is hiányzik az életünkből egy papir és magát az eljegyzést sem tartom fontosnak. Igaz eljegyzési gyűrűm nincs, de van gyémánt gyűrű az ujjamon.

Az egyik barátnőm házas és két kicsi kislánya van, a másik a nyáron fog férjhez menni.



#beszélgetés #házasság #barátnő #tàrsadalmi elvàràs
2018. ápr. 16. 14:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy "ezek" tényleg nem a barátnőid. Én a helyedben nem lógnék velük többet, mivel olyan embereknek nem keresem a társaságát, akik negatív érzéseket keltenek bennem, és lehúznak. Kérdezted a véleményüket? Mert szerintem nem. Ezt nem ártana velük is közölni.


Aki ilyen tapintatlan bunkó tud lenni...sosem értettem. Pont ma beszéltünk erről a párommal, hogy a társadalmi nyomás - ez a rosszmájúskodás - csomó rossz érzést kelt az emberben, pedig lehet, ha ilyen hülye felfogású emberek nem léteznének, akkor az ember eszébe se jutna, hogy ezzel baj van.


Menjen férjhez aki férjhez akar menni, aki meg nem akar, az ne menjen. Sose mondanék ilyet egy barátnőmnek, mivel a barátnőket szeretjük, és véletlenül se akarjuk megbántani. Szóval ezek tényleg nem igazi barátok, és elmehetnek a bús p********ba.


A másik kedvencem, amikor a gyerek témát hozzák fel, hogy mikor lesz már, blablabla. Mi van, ha mondjuk nem lehet gyerekem valami egészségügyi okból kifolyólag, és ebben a tudatban élve depressziós voltam 3 évig, aztán nagy nehezen kigyógyultam és most a feleslegesen kimondott, rosszmájú megjegyzése után rájöttem, hogy tényleg rosszabb nekem, mint neki? Miért nem gondolnak bele ezek az ostoba, nulla érzelmi intelligenciával rendelkező, embernek részben nevezhető lények abba, hogy ezzel másokban rossz érzést keltenek? Miért nem tudnak csak úgy néha, bölcsen csendben maradni? :D Akkor majd ha az egyik "barátnőd" elválik, és majd sír az anyagiak elosztása miatt a szája, vagy amikor a másik "barátnőd" nyáron férjhez megy és majd egy év múlva megcsalják és rájön, hogy a papírnak mennyi értelme volt valójában, majd te is mondjad, hogy "Na, drágaságaim, kivel is szórakoztak?"

Mert amúgy ne legyen ez, de ez is lehet; úgyhogy ezek a tapintatlan s****fejek legalább ezért maradhatnának kussban, ha másért nem. Azért mert ők milyen csodálatos feleségek és papírjuk is van róla, még nem garancia, hogy ez örökké így is marad, meg hogy velük nem szórakoztak. Le lehet élni papír nélkül is egy életet valakivel. Sőt. Szerintem akkor még nagyobb értéke is van a kapcsolatnak.


Az is eszünkbe jutott, hogy mindenki úgy beszél erről az eljegyzés, lagzi témáról, hogy az anyagi oldalát teregessük ki, hadd tudja mindenki, mennyit áldoztunk rá, gyémántgyűrű, ruhát rendelünk a halál f******ról, mert csak az az egy a tökéletes ruha. A kolleganőim is, juj nézd ezt a ruhát, nézd azt, hú már tudom hogy megmutattam a gyűrűt, de nézd!!!44 NÉZD MÁR!! - na most ezek is halálosan untatnak, mit érdekel engem a gyűrűje? :D Az érzelmi részéről miért nem beszél? JA, hogy az nem is olyan fontos. Értem. Akkor a házasságnak is biztos sok értelme van így. :D Mindegy. Az emberek furák.

2018. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!