Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ismerősöd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ismerősöd a szádra pillant egy pillanat erejéig beszélgetés közben, mit gondolsz? Foglalkoztok vele egyáltalán?

Figyelt kérdés

#beszélgetés #férfi #nő #szájra pillantás
2018. ápr. 24. 22:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én is mindent szoktam nézni, hálistennek senki sem akart még random lekapni.


Ha valakihez 10 percig beszélek, nem lehet folyton a szemére bámulni.


Sőt, ha valamiért 1 percig sem tudok, mert zavarban vagyok akármi miatt. Mondjuk akár amiatt is, hogy rám néz, akkor simán nézek valami szem közeli dolgot. Ha magasabb nálam, akkor meg többször nézem azt, ami nekem szemmagasságban van.

2018. ápr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Legfeljebb véletlen lehet, mert ronda vagyok.
2018. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hogy ide-oda nézeget, és egyszer véletlenül oda is pillant. Na bumm.
2018. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor most már elárulhatom (mert így már nem befolyásol semmit), hogy a fenti szituban én voltam a lány. :D


Azért így tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire veszik észre egyáltalán. Ezek szerint nem(?), aminek örülök. (Ugyanis esetemben volt vonzalom)


Meglepődtem azért, mert szerintem a fenti ( közel állva/ülve lepillant valaki a szádra, majd vissza fel a szemedre) már erősebb flört jelzés. Nekem furcsa, haogy nem vennétek észre.

2018. ápr. 25. 18:18
 15/24 A kérdező kommentje:
Szóval kár volt az elsőt lepontozni! :D
2018. ápr. 25. 18:19
 16/24 anonim ***** válasza:

Na látod, mit vártál a sok 4 fal közt élő egyedtől :)

Eddig minden csók előtt bámulták a szám.

De a gyakori egy alternaív univerzum, itt minden máshogy működik, ezt megszokhattuk már.

2018. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az szép és jó, de te nem úgy fogalmaztad meg, hogy "közel ülve szemkontaktusról váltva szájára nézek, majd vissza a szemébe".


Ez most olyan, mint ha valakinek adnál egy receptet, de kihagyod a hozzávalók felét belőle aztán csodálkozol, hogy nem azt az ételt készítették amit gondoltál.

2018. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
SZERINTED erősebb flört. Kb. ez a tipikus butalibucis "találja ki minden apró kis mozdulatocskámból a pasi, hogy flörtölök, és legyen gondolatolvasó"... a flört azért messze nem itt kezdődik, hogy jaj, egyszer rápillantojk a kicsi szájacskájára. Sztem az emberek 80%-a nem arra gondol egyből, hogy szívesen megcsókolna. A maradék nagy része meg vagy beképzelt, vagy durván p...ihiányos és mindent felhívásnak vesz keringőre. Kivéve, ha hosszabb ideig a száhát nézed. Az már egyértelmű. De akkor is gondolhatja azt, hogy "b...ki, van valami a fogamon???"...
2018. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

# 17 Némileg jogos, de nekem alap, hogy a másik szemébe nézek beszélgetés közben, ezért nem emeltem ki külön.



# 18 abban legyen igazad, hogy ne is találja ki. :) De hadd áruljam el a saját eddigi tapasztalatomból, hogy tévedsz: a pasik nagy része, akiknek valóban flört gesztusokat adtam korábban, szinte kivétel nélkül levágták, mert utána kerestek vagy elhívtak..ÉS ezekben mind max csak egy másabb nézés, mosoly volt benne, még csak érintgetni sem érintgettem senkit sem. Úgyhogy nyugodtan maradhatunk annyiban, hogy nincs baj a flört technikámmal.


Ha csak nem autista valaki, leszokta vágni, ha bejön.

(Mondjuk a srác sem tűnik úhgy, mint aki a szociláis ingerek terén a toppon van. :D)

2018. ápr. 26. 20:24
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha más jeleket is adtál, oké. De a kérdésben ez volt kiragadva, hogy jujcsi, ránéztem a szájára. CSAK ennyiből senki nem fogja ezt gondolni.
2018. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!