Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolat a gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat a gyenge embereknek lett kitalálva, akik nem képesek egyedül boldogulni az életben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 23:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Régebben volt nekem is pénztárcám,egy teljes hétig,aztán elegem lett belőle,csak lassítja az embert.
2018. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
58%
Éltem vidéken 28 évet, ahol nem lehet kártyával fizetni,ott egyértelmű,hogy kp-val fizetünk,de sokan ott is "pénztárcáznak" ahol lehet kártyával. Mondjuk belegondolva az a pár perc,amíg elrendezi a dolgait a tárcájában,nem oszt nem szoroz.
2018. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
62%

(off) Amúgy még Bp-n sem lehet fizetni mindent kártyával, nemhogy vidéken.

Csak kapásból, ami hirtelen eszembe jut, mert rendszeresen fizetek kp-val ilyen helyeken: sok kisbolt, kínai bolt, pizzás/fornettis, személyi edző, fizetős wc, színház ruhatár, piaci kofa, piaci hentes...

2018. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Én Székesfehérváron élek,ahova én járok vásárolni,ott lehet kártyával fizetni,persze vannak olyan helyek,ahol csak 1000 Ft felett. De mindegy,mindeni úgy fizet,ahogy a lehetőségek engedik, nincs mit ezen beszélni.
2018. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
28%
Én sehol se fizetek kártyával, hanem a bevásárlás előtt mindig bemegyek a bolt melletti bankba, és veszek le pénzt. Miért jó, ha tudják, hogy mikor, hol, mit vásároltál? Én próbálok független lenni a banktól, amennyire csak lehet. Ők abból élnek, hogy a pénzedet náluk tartod. A tudtodon kívül forgatják a pénzed a tőzsdéken, amiből te semmi hasznot nem látsz. Szerintem undorító. Már alig várom, hogy ez az egész bankrendszer eltűnjön a süllyesztőbe. A pénz egy monopólium, és nem köztulajdon. Ez az igazság. A bankárok a földesuraink, mi pedig vagyunk a jobbágyok.
2018. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
61%
Igen! Még annak idején az őskorban, a gyengébb homo sapiens egyedek összeültek a tűz körül és kitalálták a párkapcsolatot.
2018. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
72%
Majdnem belekötöttem a sok bankkártyás off válaszba, de tulajdonképpen több értelmük van, mint magának a kérdésnek :D
2018. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Így is fel lehet fogni... A pohár félig üres, vagy félig tele...

a lényeg, hogy úgy éld az életed, ahogy te jónak látod.

Ha te úgy érzed magad baromi erősnek, hogy egyedül vagy, tégy így.


De tévedés azt hinni hogy az ember akkor a legerőssebb, ha nem tapasztalja meg milyen párkapcsolatban élni...

Egész más szinten fejlődik az egyén ha egyedül van és ha valakivel folyton "osztozkodni" vagy "alkalmazkodni" kell.


Én úgyérzem ilyen téren az a legerősebb aki mindkettőt ismeri, jól tudja kezelni, és jól érzi magát mind a két szerepben.


Az az ember nem erős, aki egyedül képes mindenre, de ha párkapcsolatban van vagy más emberekkel, akkor csak kudarcot vall...

2018. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
52%
Ki a faxom kérdezte ezt a sok balfaxt a pénztárcahasználati szokásaikról?
2018. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!