Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolat a gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat a gyenge embereknek lett kitalálva, akik nem képesek egyedül boldogulni az életben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 23:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
27%

Így igaz. Azoknak akik nem tudnak egyedül lenni mert félnek a magánytol


#7 én teszek ellene hogy kevesebb ember legyen a földön mert nem akarok szülni

2018. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
21%

#11

Szerintem nem véletlenül van manapság rengeteget olyan ember, aki nem vágyik párkapcsolatra. Szerintem a természet így próbálja meg kompenzálni a túlnépesedést. A természet szerintem intelligensebb, mint gondolnánk.

2018. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
49%
#12: mert, aki nem vágyik párkapcsolatra, az nem is szexel, tehát sosem csúszik be belőle véletlenül baba? Ugyan. Hiba az érvelésben.
2018. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

#11 van benne igazság amit irsz

Én sem vagyom kapcsolatra kötöttségre kompromisszumokra szabályokra stb stb

Rájöttem egyedülállókent sokkal jobb az élet.

2018. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
24%

#13

Ezt nem mondtam, de kisebb számban köteleződnek el, és mint a 11-es válaszoló írta, nem akarnak családot alapítani, tehát gyereket szülni.

2018. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
76%

#12

A legtöbb ember, aki azt állítja, hogy nem vágyik kapcsolatra az csalódott vagy nem kell senkinek, esetleg nem is tesz érte, hogy találjon valakit, aztán ezzel nyugtatják magukat, hogy jó nekik egyedül is. Nem azt mondom, van akinek tényleg jó, de az nem panaszkodik. Viszont elég megnézni, hogy itt is mennyien panaszkodnak és próbálnak beletörődni a magányba.

2018. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen így van.Töménytelen ember van aki nem bír egyedül lenni a saját lényével,gondolataival,ha mégis,inkább hangzavart csinál otthon TV-vel,zenével,csak hogy vmi szóljon a háttérben.Soha nem értettem az ilyet.Önámítás is egy részben,attól még egyedül vagyok ha nézem a reggeli matinét,nem érdekel semmilyen zaj,szeretek gondolkozni,csak ha csend van.A másik az anyagiak,arra meg azt mondom,inkább éljek szerényen ,mint hogy más hülyeségeit elnézzem,állandóan alkalmazkodjak,csak azért mert felesben fizetünk mindent.Meg a nagy tökömet.
2018. ápr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
41%

Nem csalódtam kapcsolatba csak a szexben tobbre számítottam közben meg nem is jó legalábbis nekem nem jött be és nincs is olyan problémám hogy nem kellek senkinek. Sőt inkább az a bajom hogy állandóan ismerkednenek velem de én nem akarom

Nincs meg bennem a vagy a késztetés hogy kapcsolatban legyek

Megvan a napi kis rutinom amit egyedül csinalok végig nem hiányzik belőle egy “pár” . Igazából ha őszinte akarok lenni se kedvem se energiam egy kapcsolatot aploni gondozni .

Szex végképp nem hiányzik azért meg pláne nem jönnek össze senkivel

Azért sem akakrok senkiel össze jönni mert nem akarok másról “gondoskodni”

2018. ápr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%

A párkapcsolat nem lett kitalálva, a párkapcsolat ösztönösen alakult ki. A célja legfőképp az utódgondozás.

De, nézzük a mai korban. Ez a kijelentés egyszerűen logikátlan. A párkapcsolatok nagy része még mindig az ösztöneink miatt jön létre. Az ember társas lény, szereti a másik ember társaságát és szereti az érzelmeket, az általuk nyújtott biztonságot, érzelmi kötődést. És nem, nem kell ehhez gyengének lenni. Én pl. sosem azért voltam párkapcsolatban, mert gyenge voltam és kellett egy társ. Azért voltam párkapcsolatban, mert élveztem a másik személy társaságát. Amikor nem volt épp ilyen személy az életemben, ugyanolyan voltam. Nem zuhantam magamba és nem kerestem görcsösen senkit, hanem építettem tovább egyedül a dolgaim.

Az állítás azokra igaz csak, akik kapcsolatfüggők.


A #16-os választ pedig értelmetlen lepontozni. Az emberek egy elég nagy része tényleg a csalódásoktól való megkeseredettségében mondja önámításként, hogy nem akar párkapcsolatot. Ha valaki valóban nem akar párkapcsolatot, akkor kizárja az életéből a dolgot és nem ír ki egy oldalra kérdést erről, hogy pozitív megerősítést nyerjen. És nem fogja ezen az oldalon senkinek sem bizonygatni, hogy ő bizony milyen királyul van. Ha valaki nem akar párkapcsolatot, akkor nem a párkapcsolatok kategóriában fogja tölteni az idejét... :D

A lepontozások, a másik érvelésének ignorálása is elég árulkodó.

2018. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%

A lúzer balázska megint alkot.

Kérdez, majd beír a többi loginról.

Balphasz

2018. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!