Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolat a gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat a gyenge embereknek lett kitalálva, akik nem képesek egyedül boldogulni az életben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 23:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
63%

#7 Megnyugtatlak a Földet mi aztán nem pusztítjuk el. Mi maximum azt a környezetet pusztítjuk el, amiben élni tudunk. De a föld az ilyet nem érzi meg. Majd egy-két ezer év múlva már meghal minden ember, addig regenerálódik a föld és az állatok ugyanúgy egyensúlyba élnek majd. Egy-két faj akkor is kihal majd eltűnik, mert nem tudnak alkalmazkodni stb.


Az ember is olyan faj lesz, ami nem tud alkalmazkodni... csak annyi az irónia, hogy maga az ember változtatja olyanra a környezetet, amihez nem tud majd alkalmazkodni.


Röviden: A Földet nem pusztítjuk el, az (relatív) rövid időn belül regenerálódik majd, ha nem leszünk. Csak magunkat öljük meg.

2018. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
Lol
2018. ápr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%
Persze, nyugtasson ez a tudat....az elfojtott szexuális vágyaidat meg tedd fel a polcra, de jól dugd el őket, mert meg fognak bolondítani.
2018. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%

Egészséges ember nem ezért van kapcsolatban. A párkapcsolat egy ösztönszintű dolog, ami kialakult, nem "lett kitalálva". :)

Egyébként igen, léteznek emberek, akik azért vannak kapcsolatban, mert gyengék, és nem képesek egyedül lenni - őket nevezzük kapcsolatfüggőknek, ami nem egészséges állapot.

Viszont az egészséges ember is vágyik kapcsolatokra - ha klasszikus párkapcsolatra nem is, legalább baráti, haveri, családi kapcsolatokra. Ez nem gyengeség, vagy életképtelenség, ez az élet rendje.

Van rengeteg ember, aki szerintem kifejezetten erős, és egyedül is boldogulna, mégis van párja.

2018. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ahhoz, hogy egyedül legyél, nem kell bátorság.

Bátorság ahhoz kell, hogy beengedj valakit.

2018. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyedül élek csak nem 4 éve, semmiféle bátorság nem kell hozzá, elmegyek dolgozni, intézem a dolgaim, ennyi. Mondjuk az nem lenne rossz,ha kevesebb ember lenne, vagy kevesebb pénztárcás ember, de utálom,amikor a kasszánál fizetés után még egy db-ot nem rakott el az általa vásárolt dolgokból, mert a pénztárcájában kell rendezgetnie a dolgokat, közben a pénztáros az én termékeimet pakolja. F..nak pénztárca? Bankkártya, paypass, aztán csókolom, vagy Erzsébet kártya. Akkor most utoljára szólok,hogy NE BA...KODJON SENKI ELŐTTEM A PÉNZTÁRCÁJÁVAL!!!
2018. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
61%

Magamra vonatkoztatva pl. nem igaz. Volt elég időm látni, hogy képes vagyok-e egyedül boldogulni az életben. És igen. Volt jó pár évem, amikor egyedül voltam, még szex sem volt az életemben, és nagyon jól elboldogultam minden téren, kiv. az érzelmit, mert én érzelmes és szerelmes típus vagyok. Sztem nem az jelenti azt, hogy ki képes boldogulni, hogy ki nem képes mások iránt érezni szerelmet és ki igen.

Most van párkapcsolatom, és az elboldogulásom terén semmi nem változott, csak most még jobban érzem magam a bőrömben.

2018. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
74%

#26

"F..nak pénztárca? Bankkártya, paypass, aztán csókolom"

Én lennék a legboldogabb, ha nem kéne kp-val molyolni, csak sajnos az ország 2018-ban még mindig ott tart, hogy csomó helyen nem lehet kártyával fizetni.... ezért muszáj a tárca..

2018. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Egy csomó helyen lehet kártyákkal fizetni, spar,tesco, media markt, euronics, számtech boltok stb. Még a postán is kártyával fizetem be a csekket. Készpénz ritkán van nálam,akkor is a zsebembe,semmi pénztárca.
2018. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
64%

#29

Igen, csomó helyen lehet, csomó helyen meg nem. Jártál már vidéki vasútállomáson, kisboltban? Ha megkérdezed, hogy tudsz-e kártyával fizetni, legtöbbször sokkot kapnak a boltosok, és úgy néznek rád, mintha valami embertelen baromságot mondtál volna :D

2018. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!