Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így meddig mehet tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauccka kérdése:

Ez így meddig mehet tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan problémám lenne hogy a mostani páromnak felesége van együtt is él vele és van három gyereke is bár ok már felnőttek és bujkálni kell mert nyomoznak utánna hogy kivel van együtt meg stb pedig már nem jó a kapcsolatuk pár éve és nem váltak el még .. 44 éves pasirol van szo és elmondása szerint szeret velem lenni meg én sokat foglalkozom vele tudom mi kell neki de mondtam is neki hogy én ezt a bujkálást nem nagyon akarom csinálni mert jó a lánya lehetnék az tény mert most leszek 20eves valaki esetleg volt mát ilyen helyzetekben ? Vagy ötlet hogy mit tegyek ? Valaki tudna segíteni ?

2018. máj. 4. 07:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy mióta együtt vagyunk azóta nem is feküdtünk le egyszer se és nem is erőlteti azt mondta hogy akkor fekszem le vele amikor én akarok és mondtam hogy én erre még nem állok készen. Nem egyből ilyenekre kéne gondolni hogy ha valaki együtt van valakivel egyből ágyba bújik vele. Attól függetlenül hogy 20 éves vagyok Nem csak én vagyok az egyetlen ember aki idősebb pasival van együtt és van családja. A feleségével nagyon rossz kapcsolatba van nem akar már vele lenni de a gyerekei miatt nem költözik még el albérletet keres, azt mondta hogy össze is költözhetünk, de én mondtam hogy erre még nem állok készen mert az előző kapcsolatom két éves volt és vele se költöztem össze egyelőre még nem akarok senkivel összeköltözni de ha együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat, nagyon sok mindenről tudunk beszélgetni, elmondta hogy milyen volt az egész házassága és hogy mibe nem szeretne újra belekerülni . De ez elég rosszul érintett hogy mindenki ilyeneket írt egyből hogy én lefeküdtem vele szerintem nem ez lenne a legelső dolog amire gondolni kéne mert nem mindenki ilyen . A ezalatt meg hogy tudom hogy mi kell neki. Arra gondoltam hogy meghallgatom őt, Megölelem, puszit adok neki, vagy ilyen alapvető dolgokra gondoltam.
2018. máj. 8. 00:04
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
Naiv vagy még, de majd rájössz idővel. Ha el akart volna válni, már elvált volna. Duma van, cselekvés nincs.
2018. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja még az előző barátod után sírtál.

Mit tegyél? Ne menj bele ebbe, keress hozzád illő pasit.

2018. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha otthagynád. Ő nem akar téged igazából, nem vállal fel, lehet, nincs is rosszban a feleségével. Hagyd ott, nem jó egy ilyen kapcsolat.
2018. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Yoda m. ***** válasza:

Tisztelt Kérdező !


Kérdezed: Ez meddig mehet így tovább?

Válaszom a következő:

Ameddig Te el nem döntöd, hogy ÍGY NEM MEGY TOVÁBB!


Másképpen:

Ameddig Te nem leszel képes arra, hogy átgondolod a lehetséges következményeket és át nem értékeled a fennálló helyzetet... mit nyerhetsz és mit veszthetsz általa.


Hát tapasztalatot azt nyerhetsz, mindenképpen!

Ha Neked ilyesfajta tapasztalásra van szükséged...(?) Hmmmm...


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!