Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utazik olyan sok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utazik olyan sok nagyon csinos szép lány tömegközlekedéssel, amikor állítólag fontos a nőknek az egzisztencia?

Figyelt kérdés

Csomó csinos lány utazik buszon, vonaton stb. Úgy gondolom nagyon kényelmetlen tömegközlekedéssel utazni egy csinos nőnek. Meleg van büdös van, tömeg van, tele van koszos igénytelen emberekkel stb. Meg sokszor késnek is a vonatok és bizony visszatérő nőket látok akik rendszeressen használják a tömegközlekedést.


Szerintem ha egy nőnek fontos az egzisztencia akkor minimum olyan pasit választ akinek van kocsija. És gondolom egy olyan nőnek akinek fontos az egzisztencia az elvárja hogy a férfi vagy szállítsa kocsival, vagy vegyen neki egy kocsit. Szóval lehet mégsincs sok pénzéhes nő a csinos nők között


2018. máj. 7. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem ha egy nőnek fontos az egzisztencia akkor minimum olyan pasit választ akinek van kocsija."


Nem drága, hanem tanul és megteremti magának. Nem mástól akar függeni.



Elég retardált a kérdés és a következtetés és az egész.

2018. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ki a vér érne rá engem fuvarozni, mikor neki is dolga van, amiből megteremti az egzisztenciát?
2018. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

szerintem sokan közülük félnek jogsit szerezni és vezetni..a fószerek meg dógzanak' nappal


és ja, teljes igaz, nagyon sok szép lány/nő képes felmérni, hogy a jó anyagi helyzet illékony


bizony sok-sok nőismerősöm nevében kikérhetem a több tiszeletet és a nőkhöz való arányos hozzáállást..


25f

2018. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11%
Eléggé egy hullámhosszon járhat az agyunk, én már korábban feltettem egy hasonló kérdést. Én is rengeteg csinos, vékony, már-már modellalkatú lányt szoktam látni a buszokon és olykor elég dögös MILF-eket. Valamelyik nap is leült mellém egy tipikus gazellaalkatú 173-175 centis csaj, de gőzöm sincs mit keresett köztünk, mikor az ilyen lányokat AMG Mercikben és M-es BMW-kben szoktam általában látni. Én vidéki vagyok és nem tudom Bp.-en mi a helyzet, de jobban belegondolva szerintem nincs ebben olyan óriási furcsaság. Itt vidéken sztem jóval kevesebb olyan tipikus gazdag pasi él, aki 24/7-ben tudná taxiztatni a csaját, mert ők is dolgoznak egy multicégnél kisebb-nagyobb megszakításokkal meg itt még mindig kevésbé felszínesek a csajok (hasonlóak a szép ukrán/orosz csajokhoz, akik még rosszabb körülményeket kénytelenek elviselni, de már hozzászoktak). Akkor ehhez jön még, hogy ezen fiatal csajok egy részének lehet még nincs is jogosítványa kora huszonévesen, mert idő/pénz és nem utolsósorban magabiztosság kell hozzá, ami sztem néhány szende csajban nem biztos, hogy megvan és ők max akkor szerzik meg majd a jogsit, ha igazán szükség lesz rá a munkába járáshoz. Egyetemistáknak általában tökéletes a tömegközlekedés. Mindenesetre nagyon tudom őket sajnálni, amikor a zombi nyugdíjasok, pállott szagú prolik és tuskó iskolás kölykök játsszák a fejüket a buszon és kénytelenek ezeket elviselni. Mindenesetre ha én kőgazdag pasi lennék, akkor tuti felkarolnék egy ilyen szende ágrólszakadt kis csajt, vennék neki egy piros MX-5-öst és megkímélném a sok kellemetlenségtől. Egyébként teljesen meg tudom érteni, miért akarnak maguk mellé gazdag pasit és egyre több ilyen csaj van. Modellkedéssel/fotózásokkal/hoszteszkedésekkel próbálnak kitörni és az igazán talpraesett csinos csajoknak általában sikerül is és utána meg is alapozzák a fiatalkori egzisztenciájukat, hogy stabilan vágjanak neki az egyetemi életnek, majd a fényes karrierjüknek.
2018. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
14-es, a hátsó felüket nem akarod esetleg fényesre nyalni a nyelveddel ha már ott vagy?
2018. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs kocsim.de csak mert évek óta beteg vagyok.Így ez várat magára.De amugy állítólag jól nézek ki.És igen első dolgom lesz kocsit venni.De nem számítok ilyenben egy pasira sem.Minek?Nekem talán nincs lábam vezetni?Meg mért kéne pénzes pasi?Arra törekedek hogy magamnak teremtsem meg a dolgokat.Egy férfival szemben annyi az elvárásom anyagiakban hogy hozzon haza annyit hogy bátran merjek neki szülni 2 gyereket.Egy tisztességes keresetet.Nem a minimálbért.De nem is milliókat.Egy erős átlagot.Ezt egy normális férfinak sztem mondani sem kell hogyha a jövőben családot akar hogy arról gondoskodni is kell.Ami ugyebár a semmirevaló gyes idején rá hárul.Minimálbérből meg nem megy.Ha ez magas elvárás akkor egyesek abnormálisan látják a világot.30 körül azért fura ha nincs autója egy pasinak.
2018. máj. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Most kéne indulnom kocsival, hogy beérjek Bpre dolgozni, és le tudjak parkolni....


Inkább felébredek, nyugiban kávézok, szépítkezek, és majd tömegközlekedéssel emberi időben bemegyek a munkahelyemre. Ennyi.

2018. máj. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem kocsim is van, jogsim is, de Pestre pl mindig vonattal megyek, kivéve ha az ikeába megyek. Ugyanis, így olcsóbb, nem kell parkoló helyet vadászni és nyugodtan megihatok egy fröccsöt :)
2018. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!