Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit keresnek üveges bébiételek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keresnek üveges bébiételek egy férfi konyhaszekrényében, ha szingli, és nincs gyereke se állítólag?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg?
2017. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyan 30 éves emberről, aki még mindig szopja az ujját, szóval én meg se lepődnék.
2017. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan viszonyban vagy vele, hogy bejárásod van a konyhaszekrényébe, kérdezd meg!
2017. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van aki azzal fogy.
2017. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Szóval voltál nála,még a szekrényébe is beleláttál,de még nem tartotok ott,hogy megkérdezz tőle dolgokat..

Gondolom a szexen már túl vagytok azért,hiszen széttenni a lábadat könnyebb,mint kommunikálni a másik féllel..

2017. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet a családjában gyerek, akinek akár vehet is bébiételt. Továbbá az sem tilos, hogy saját maga fogyassza. Van aki szereti. De még ezer más oka lehet. Én sem értem, hogy miért nem kérdezel rá, ha ennyire érdekel.
2017. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeség, de szerintem talán valami gond lehet a fogaival, és csak pépeset ehet. Gondolom, ez csak ilyen átmeneti dolog, aztán majd száműzi az étrendjéből. De fogyókúra miatt is lehet, ahogy itt már írták is.
2017. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is tart itthon, néha elviszi melóba, bármikor el tudja csapni vele az éhségét egy perc alatt.

Van barátom aki tart otthon, mert nincs gyereke, de rokon kisgyerek gyakran van nála.

Stb...

Fájna megkérdezni tőle? :D

2017. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom abban kapja a rokonságtól a lekvárt, savanyúságot, disznózsírt, meg ki tudja még miket szoktak egymásra tukmálni.
2017. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég bután fog hangzani de 37 éves férfi vagyok se feleségem sem gyerekem. Viszont van itthon bébi étel. A papagájoknak szoktam adni amikor nincs friss gyümölcs. Ha hiszed ha nem...
2017. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!