Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány pasi mit akar elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pasi mit akar elérni azzal, hogy rádudál csajokra kocsival/kamionnal?

Figyelt kérdés

Épp a buszmegállóban állok, és már a többedik ember dudál rám, előbb majdnem meg is süketültem, és kicsúszott a kezemből a telefonom, mert valami kamionos nyomatta a hajókürtjét...


Nem teljesen értem, átlagosan nézek ki, smink nuku, a hajam copfban, a ruhám egyszerű fekete póló, egyszerű farmer, tornacipő, szóval semmi kihívó.


Mi a célja ennek a dudálgatásnak? Mit várnak tőle? Hogy utána futok, leintem és beülök mellé? Vagy mit várnak tulajdonképpen?

Komolyan ennyi az ingerküszöb, hogy ha látnak egy csajt, mimdegy milyet, akkor nyomják a dudát? Hogy tudnak így a vezetésre figyelni közben (hiszen gyakran van valamilyen nőnemű emberi lény az út mellett)?

Mi a jó ebben?

Lehet valamit tenni, hogy ne csinálják?


(Nem ez a legnagyobb problémám, csak a komoly problémáimra nem várok innen választ, ezt meg hátha meg tudja magyarázni valaki..)


2018. máj. 10. 08:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ne ird le magad ennyire,hogy csak

"átlagos".

Nagyon sok átlagos lányt látok minden nap hasonlóan öltözve és jól néznek ki pedig nincs rajtuk egy kiló smink.

Szóval érted :)


#9 voltam

2018. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha a sokadik ember dudált rád, akkor valószínűleg az úttestre tévedtél miközben bele voltál bújva a telefonodba. Nem akar minden férfi megerőszakolni, elhiheted.
2018. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
15%
2018. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dudálgatni annyira nem szoktak, inkább csak kiesik a szemük annyira bámulnak. Meg néha odaszólnak...

És hogy őszintén bevalljam, elég ijesztő, de legalább el tudom dönteni a bámészkodó munkások számából, hogy aznap mennyire sikerült kirívóan öltözködnöm😂


Eddig a kedvencem az volt, amikor egy csávesz így szokásosan bámult, még így hátrafelé is, csak azt nem vette észre hogy megálltak előtte, és jól belement az előtte lévő kocsiba...😬😂


Nem kell velük foglalkozni, csak perverzek. Ők a nőket számolják, én meg a munkásokat.:DD

2018. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, feldobják az ember napját. Mosolyogj és ennyi. Sőt, az kimondottan jó fokmérő, ha az ember lánya után füttyentenek, vagy rámosolyognak/dudálnak. Ha ez huzamosabb ideje elmarad, akkor ideje kozmetikushoz és fodrászhoz menned :D De remélem nem akartok ebből is vmi idióta metoo-t gyártani..
2018. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

#11

Úgy értettem, nem kikent-kihívó haspólós magassarkús cicababának nézek ki :D


#12

Írtam, hogy a buszmegállóban várakoztam.

Erőszakról hol volt szó?


#15

Ezek mindenki után füttyögnek, akiről sejtik, hogy lyuk van a lába között, nem kell ahhoz jól kinézni :D

Nem metoo, de elég bosszantó tud lenni. Plusz ma pl miatta lett egy szép karc a telefonomon...

2018. máj. 10. 09:59
 17/26 A kérdező kommentje:

Ja, #14

Az legalább poén lehetett 😂

2018. máj. 10. 10:00
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor vonzzátok a tekinteteket ha kiöltöztök:D

Ha egy szép nő átlagosan öltözve lép ki a lakásból az legalább annyira vonzó mintha pl haspóló lenne rajta :)

2018. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#18

A dudálgatókon meg a páromon (meg a nagymamámon) kívül még senki nem mondta hogy szép lennék :D

2018. máj. 10. 10:45
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi odaáll éled és a szemedbe mondja, hogy milyen gyönyörű nő vagy akkor ott már egyértelmű, hogy nem vagy közömbös a számára és valami többet szeretne tőled.

Ha erre kapna egy nemet akkor elég kellemetlenül érezné magát a közeledben a későbbiekben.


Ezzel csak annyit akartam, hogy ezt így nehezebb kimondani mint gondolnátok.


Vagy csak én gondolom így:D

2018. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!