Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az egész? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az egész? Létezik még ennyire hűséges pasi? Lehet esélyem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elkezdtem ismerkedni valakivel. Nagyon sokat beszélgetünk és már többször találkoztunk is. Családja van, de tudom, hogy sehogy nincsenek. Már többször volt olyan megjegyzése, hogy ha 1 évvel ezelőtt kezdődik ez az egész, akkor teljesen más lenne a helyzet. Tudja hogy én benne lennék, de nem fogja megcsalni a barátnőjét.

én 29/n ő 27/f


2018. máj. 10. 11:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

"Tudja hogy én benne lennék, de nem fogja megcsalni a barátnőjét."


Mekkora odvas nagy ribizli vagy!

2018. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

családra azt értem, hogy van gyerek is.

Tudom az egész helyzetét, mert elmondta.

1 évvel ezelőtt ott akarta hagyni a feleségét, de a gyerek miatt mégsem tette

2018. máj. 10. 12:33
 13/18 anonim ***** válasza:
97%
Fel tudod fogni mit írtam? Jó hogy azt mondja el akarta hagyni és hogy nem jó a viszonya az asszonnyal. Ha nem ezt mondaná akkor nehezebben dőlnél be neki. Bár már ezt is kétlem, mert nyíltan leírtad hogy aláfeküdnél ennek a pasinak. Megéred a pénzedet, kívánom hogy a gyereked apjával is ezt tegye egy ilyen nő egyszer mint amilyen te vagy.
2018. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem valószínű, hogy elfogja hagyni a feleséget, ha van egy közös gyerekük. Akkor meg mit akarsz tőle, főleg, ha azt látod, hogy nem fogja megcsalni a nőt. Nem lenne könnyebb egy szabad férfit találni, akinek se gyereke, se felesége?
2018. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet esélyed, csak kérdés megéri-e?


"Tudom az egész helyzetét, mert elmondta."

Igen egyszer itt gyk-n is sírt egy műkörmös kislány, hogy összeállt barinőkkel szépségszalonba, aztán szépen kirekesztették, ellehetetlenítették a munkáját. Aztán valaki felismerte a sztorit és kiderült, hogy a kérdező egy büdös, lusta, unfair disznó. Nem jár be dolgozni rendesen, sír ha nincs ügyfél, sír, hogy nem tudja fizetni a bérleti díjat, de kuncsaftot nem hajt.


Az a pasi aki hűséges, nem "ismerkedik". Tehát kategorikusan elzárkózik, és reményt sem ad.


Te pedig kérdező: nem is az a baj, hogy "szerelmes" vagy és ebben a drámában csak a magad érdekeit nézed. Nem. Én azért vetlek meg, mert bizony trillázva gázolnál egy emberi lény életébe, ez pedig a "szerelmed" gyereke. Hogy a te önzőséged az ő életét teszi rommá, az téged ne érdekeljen! Te csak légy szerelemes, vedd el amit akarsz, ha nem kellesz a pasinak feküdj meztelenül a lába elé, hadd essen el benned.

De komolyan miért kell ezt? Miért nem lehet gondolni másokra? Miért hiszed, hogy csak te vagy ebben az egészben, és komolyan az hiszed, ha befűzöl egy családos férfit, akkor csak ti kettecskén lesztek a kapcsolatba? Ez olyan édesen naiv, hogy majdnem bekönnyeztem... majdnem.


Ha szeretnél közös életet, akkor kezd a gyerekével. Főleg ha szereti. Ha kölyök nem fog szeretni, akkor aranyból lehet a puncid, akkor is mész a kukába!

2018. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%

Örülj neki, hogy így alakul. Nagyon megjárhatod ezt a kapcsolatot, ha még jobban belemész. Nem garantál számodra semmi semmit. Engedd el a lufit és nézz egy másikat. Vannak hasonlóan szépek, még talán szebbek is.

Ha meg az tetszik, hogy így elszerethetsz egy cuki pofát valakitől, akkor is van még hal a vízben. Ott ahol nem úszkál egy harmadik kicsi is mellettük.

2018. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lifeishard ***** válasza:
91%
Ez a pasi nem hűséges. Lehet esélyed, persze, de én nem élnék azzal az eséllyel...
2018. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele, ha azt mondaná hogy minden oké, még ennyi év elteltével is szeretem az asszonyt, csak a változatosság kedvéért kefélnék veled is, de elválni eszemben sincs, akkor te leállnál vele beszélgetni meg találkozgatni? Ne ugye hogy nem.


És tényleg. 30/F

2018. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!