Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek vagy inkább szakítanàtok?

Figyelt kérdés
Pàrom a fejébe vette, hogy a tőlünk kb tíz kilométerre lévő vàrosba akár költözni. Apósomnak ott van hàza így azt mondta oda költözhetünk. Viszont én nem szeretnék mivel én megszoktam a vidéki életet, csend, nyugalom stb. Szeretem a pàrom és nem tudom mit tegyek, ő eldöntötte, hogy ebben az évben költözik. Semmi kedvem...
2018. máj. 17. 08:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1#, Kérlek ne adj tanácsokat.


Beszéld meg vele. Ha nincs eredmény....

2018. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Arra jutottam, hogy megpróbálom rábeszélni, hogy ne költözzön.
2018. máj. 17. 12:56
 23/27 A kérdező kommentje:

20-as vàlaszolónak!

Azért van a pàrom, hogy ketten àlljuk a rezsit, kajàt. A többi pénz meg megy a gyerekre plusz ràm. Nem teszek félre, mert, ha kell pénz megoldom.

2018. máj. 17. 13:03
 24/27 anonim ***** válasza:

"Azért van a pàrom, hogy ketten àlljuk a rezsit, kajàt." - Nem tudom, de én csak ezért nem akarok felszedni valakit, ez így nagyon gáz hozzáállás.


"A többi pénz meg megy a gyerekre plusz ràm." - És a párodra mi megy?


"Nem teszek félre, mert, ha kell pénz megoldom." - Akarom tudni, hogyan?


Na, mindegy, nőként több, mint a dupláját megkeresem, mint te, szégyellném, ha ilyen élősködő módon élnék.

2018. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
"Arra jutottam, hogy megpróbálom rábeszélni, hogy ne költözzön." - Ezek után remélem, nem sikerül, aztán megoldhatod egyedül a továbbiakat...
2018. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

És ha megy a párod, akkor is meglesz a 90 ezred?

És a lányodnak az jó, hogy párt váltogatsz, vagy egyedül maradsz?

Én úgy gondolom, hogy nem sűrűn akad olyan pasi, aki felvállalja a másik gyerekét.

Kíváncsi vagyok, hogy ha a tükörbe nézel, netán tárgyilagosan akarod értékelni magad, milyen embernek tartod magad?!

Ha nagyobb kiadások lesznek, tényleg hogy oldod meg, ha most máról holnapra élsz? Ezt úgy hívják, hogy felelőtlenség+élősködés és önzőség.

Biztos, hogy a lányodat is erre akarod nevelni? Idővel ő is nagyobb lesz, és vele együtt nőnek az igényei is. Bár hogy te igénytelen vagy, azt látom, de azért zsebpénzre, ruhára, szórakozásra... majd kell neki egy kis pénz, vagy berakod a tévé elé és távirányítóval élje le az életét?


Véleményem szerint az, aki csak kihasználja a párját és mindenki mást, annak nem igazán egészséges az önbecsülése, és a másikat sem tudja megbecsülni, szeretni. Egy egészséges párkapcsolatban meg igenis fontos a kölcsönös tisztelet, szeretet is a szerelem és a szex mellett. Más dolgok is fontosak, pl. közös célok, összeegyeztethető...

Vagy ez a párkapcsolat a részedről csak egy gazdasági munkaközösség, amibe te nem sokat raksz bele?

A közmunka mindig biztosítva lesz számodra, éveken át mind a 12 hónapban, vagy ha nem akkor rendben van, hogy majd még kevesebbet kaptok? És mi lesz akkor, ha valaki megbetegszik, kiesik egy kenyérkereső, milyen tartalék van, hogy oldod meg?


Tudod, nem leszel örökké vonzó, egy ideig lehet erre építeni, de aztán megunják, és ott maradsz az út szélén. Bármilyen értelemben érthető.

2018. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egy hatezres város csak egy közepes falu!

Az infó nagyon kevés. mi indokolja?

Közelebb van a munkahely?

Ott él a szeretője?

Nincs elég bolt a tanyán ahol éltek?

El szeretne vinni néha valahová? (mozi, színház, kocsma?) (6000 fős város, nincs színház)

Te melyik vagy? A nő? A férfi? Mindketten egyneműek vagytok?

Korotok?

2018. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!