Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek vagy inkább szakítanàtok?

Figyelt kérdés
Pàrom a fejébe vette, hogy a tőlünk kb tíz kilométerre lévő vàrosba akár költözni. Apósomnak ott van hàza így azt mondta oda költözhetünk. Viszont én nem szeretnék mivel én megszoktam a vidéki életet, csend, nyugalom stb. Szeretem a pàrom és nem tudom mit tegyek, ő eldöntötte, hogy ebben az évben költözik. Semmi kedvem...
2018. máj. 17. 08:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Ha szereted a párod, akkor ez nem kérdés, nyilván költözz vele, de felmerült bennem hogy biztosan szereted- e? Amúgy egy hatezres város azért nem egy metropolisz,azt lássuk be...
2018. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem régóta vagytok együtt, igaz? Ha nem lenne a párod, miből élnél meg?
2018. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt. Dolgozom, közmunkásként a helyi mosodàban.
2018. máj. 17. 10:42
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor hogy van? Egyszer nem dolgozol, aztán közmunkás vagy... ráadásul kifogás kifogás hátàn. Eddig is közlekedtél valahogy jogsi nélkül. Én beköltöznék a városba, keresnék melót és szereznék jogsit. A jogosítvány nagyon fontos. Nagyon sok munkahelyen követelmény. Ha megvan a jogsi, keresnék jobb melót, amivel többet keresek. Aztán szereznék legalább 1 nyelvvizsgát. A 6ezres város ehhez pont jó. Van munkalehetőség, és ha rendesen dolgozol, nem olyan brutális a konkurrencia. Úgyhogy hajrá, szerintem használd ki ezt a lehetőséget!
2018. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nekem pontosan jó úgy ahogy most élek.
2018. máj. 17. 11:39
 16/27 anonim ***** válasza:
60%

Tehát jó neked közmunkásként (diákmunkán voltam közmunkás, nevetségesek az ott "dolgozók") kb 50 ezres fizetéssel, nincs jogsid, de nem akarod letenni, a lányodat hurcolassza az élettársad, akinek biológiailag semmi köze hozzá (nincs ezzel baj, nálam sem lenne kizáró egy gyerekes nő, de azért mégiscsak a te gyereked, ha nem tudsz róla gondoskodni akkor hol az apja?).

Nem vagyok híve az oldal karrierista felfogásának de legalább gyárba menj el dolgozni, ott még talán éhen sem döglesz.

2018. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnék róla gondoskodni? Havi 90 ezer forint a bevételünk.
2018. máj. 17. 11:55
 18/27 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem a városi életet. De aki nem, annak tényleg nagy nyűg lehet. Mi pl kertvárosban lakunk. Annyi a különbség a faluhoz képest, hogy kisebb a kert, és 5 percnyire van spar teszkó stb... nagyon kényelmes.
2018. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem te már döntöttél.
2018. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez egyre érdekesebb! Azt hiszem, tanulhatok tőled. Szóval havi 90 ezerből kifizeted a rezsit, kaját, gyerekruhákat, programokat. Ezen kívül gondolom félreteszel nyaralásra, mert mégsem töltheti a gyerek az egész életét a településen. Minden épeszű ember számára világos, hogy csak idő kérdése, és összeomlik a nyugdíjrendszer. Tehát aki teheti, félretesz az öreg éveire. A gyereknek nem árt valami induló tőkét adni majd, ha elkezdi az önálló életét, valamiből fizetni kell majd az iskolai éveket (osztálypénz, ilyen kirándulás, olyan tábor, anyámkínja), nyelvvizsgát, jogosítványt, esetleges tandíjat a szakképzésen vagy egyetemen. Feltételezem erre is takarékoskodsz már most. Akárhogy matekozok, nekem ez nem jönne ki havi 90 ezerből. Szóval, hogy csinálod? :O
2018. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!