Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak! Nektek tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Nektek tetszene egy komoly, felelősségteljes, visszafogott nő?

Figyelt kérdés

A huszonéves korosztályt kérdezem. Csak a személyiségre irányul a kérdésem, kinézetre képzeljétek hozzá azt, ami szerintetek ideális.


Tehát nem az a kis "cukcsimukcsi", mosolygós, vidám, aktív pattogós lány, akit tipikusan választanak a férfiak. (Nem búvalbaxott vagy depressziós, csak nem vigyorogva éli az életét és nem tör ki röhögésben percenként valami irreleváns dolog miatt.) Nem viselkedik úgy, mint egy tinilány, nem játssza az agyát, nem affektál, inkább csendes, visszahúzódó. Nem jár bulizni, fesztiválokra, nem élvezi az ivást, nem szokott alkoholt inni. Akkor sem megy bulikba vagy kocsmába, ha a barátai vagy a (leendő) párja erőlteti a dolgot. Más programokra (múzeum, kiállítás, mozi, színház vagy csak egy séta) szívesen megy, de amúgy nem mániája, hogy folyamatosan menjen kirándulni, nyaralni, ide-oda, otthon is el tudja foglalni magát hétvégén (ettől függetlenül aktív életet él, sportol, ellátja a mindennapi feladatait). A személyiségét illetően visszafogott, csendes, szorgalmas, segítőkész. Vállalja a felelősséget a tetteiért, felnőttként viselkedik, nem okoz gondot neki beismerni, ha egy vitában esetleg nem neki van igaza. Komoly párkapcsolatot keres, nem állna le olyan férfival, akinek nem komolyak a szándékai már a kezdetektől fogva.


Nem rólam van szó a kérdésben, csak kíváncsiságból kérdezem, érdekel a véleményetek, mert a mindennapi életben azt látom, hogy a férfiak jobban szeretik a gyerekes, "tinipcsa" kategóriájú lányokat, vagy azokat, akik huszonévesen is tiniként viselkednek.


2018. máj. 17. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A fiúk szeretik a tinipcsákat "kapcsira", a férfiak pedig a komoly, felelősségteljes nőket párkapcsolatra. Legalábbis utóbbiként ezt tapasztalom :)
2018. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel olyan külsőt képzelhetek hozzá, amilyet ugyebár én szeretnék, teljes mértékben igen...
2018. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de sajnos nem nagyon találkozom ilyenekkel.
2018. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Azért a gyerekes tinipcsa és az általad lefestett karótnyelt, koravén nőtípus között azért van némi átmenet, szerencsére :) Nem szimpatikus a nő, akiről írtál, nem tudom elképzelni, hogy egy felszabadultat nevetek vele, vagy bohóckodunk otthon. Nekem a bohókásabb, aranyos, kedves, vidám nők tetszenek. Nem attól lesz az ember lánya felnőtt, hogy soha nem megy bulizni és midnig úgy viselkedik, mintha temetésen lenne. És nem lesz attól valaki tinilány, hogy huszonévesen sem veszti el a humorát és a gyermeki kíváncsiságát.
2018. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem igen tetszene!


21F

2018. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 egyáltalán nem koravén, karótnyelt nőre gondoltam. Attól, hogy valaki nem vihog minden hülyeségen még lehet jó humora, mindennek megvan a maga helye és ideje (pl az otthoni bohóckodással nincs semmi gondja). Ugyanúgy lehet valaki aranyos és kedves, mint bárki más attól, hogy nem erőltetetten vigyorogva éli az életét, mint egy értelmi fogyatékos. Nem írtam, hogy attól felnőtt, hogy nem bulizik, egyszerűen csak nem szórakoztatja ez a fajta időtöltés (tánc, ivászat), de ez még nem jelenti azt, hogy úgy viselkedik, mintha temetésen lenne. Szerintem inkább attól felnőtt valaki, hogy képes felmérni a tettei következményeit és vállalni értük a felelősséget.
2018. máj. 17. 12:52
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Leírtál egy személyiséget, amiből kihúztad a legtöbb társasági programot, aztán alakítgatod egy kicsit még.

Oké, lehet humora, de milyen? Oké, elismeri, ha egy vitában nincs igaza, de mikor veszi észre, hogy nincs igaza? Oké, komoly kapcsolatot keres, de mit ért komoly alatt?

Ezek alapján nem tudom, hogy járnék e az illetővel. Kicsit unalmasnak tűnik. És mik a negatív tulajdonságai?

2018. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kiélezett.

Egyrészt a két véglet között azért igen széles a skála.

Másrészt egymástól független jellemzőket is szembeállítottál. Azt jól írtad, hogy attól lesz valaki komoly és felelősségteljes, hogy vállalja pl a következményeket. De emellett mosolyoghat, sőt nevethet egész nap.

Akit te leírtál nekem inkább merevnek és unalmasnak tűnik.

2018. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Véleményed szerint egy egy nevetgélős, vidám lány nem képes felmérni a tettei következményeit és enm tudja vállalni értük a felelősséget? Csak akkor ha olyan a személyisége mint az általad leírt nőnek?
2018. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Látom, nem mindenkinek sikerült megragadni a lényeget. Azért nem írtam több tulajdonságot, mert nem konkrét személyekről van szó, hanem egy bizonyos személyiségtípusról. Átlalakítom egy kicsit, vegyünk mondjuk két egyetemista lányt. Az alábbiak közül melyik szimpatikusabb?


A.) Kata

-az egyetemen szinte mindenkit ismer

-nagyon nyitott, szinte bárkivel 5 perc alatt összebarátkozik

-nehezen viseli az egyedüllétet

-sok barátja van, ő a társaság középpontja

-a csoporttársaival, barátaival minden héten jár bulizni vagy beülni valahová inni

-nyaranta nincs olyan hét, hogy ne menne nyaralni legalább a Balatonra, minden fesztiválon ott van

-edzőterembe jár heti 3-szor

-az egyetemen szinte minden programon részt vesz

-hétvégente vásárolni, kirándulni, sportolni vagy egyéb programokra jár a barátnőivel, barátaival

-néha szokott hisztizni, ha valami nem úgy megy, ahogy ő szeretné

-a szüleivel nagyon közeli a viszonya, mindenről beszámol nekik

-nagyon vidám, mosolygós, a "pozitív gondolkodásban" hisz

-nem igazán keres párkapcsolatot, csak flörtölget és összejön azzal, aki tetszik neki

-kedves, vidám, segítőkész, de néha nagyszájú és erőszakos tud lenni, ha ellenkeznek vele


VAGY


B. Kriszti

-a szaktársai többségét látásból ismeri

-eleinte nehezen bízik meg idegenekben, de egy idő után megnyílik, ha valaki beszélget vele

-2-3 barátja van, akivel nagyon közeli, szinte testvéri a viszonyuk

-szeret minden nap pár órát egyedül lenni

-a barátaival pár hetente jár moziba, színházba, étterembe, ezen kívül minden nap együtt tanulnak

-ritkán jár egyetemi programokra, társaságban inkább a háttérben marad, nem szól bele a beszélgetésbe, de szívesen beszélget bárkivel, ha kezdeményeznek nála

-a csoporttársaival csak "osztálytársi" kapcsolatban van (nem barátok, de nem is utálják egymást)

-nyaranta egy, esetleg két hetet nyaral a barátaival vagy a családjával, a többi idejét nyári munkával, pihenéssel, otthoni programokkal (olvasás, főzés), egy-egy rövidebb (egy napos vagy egy hétvégés) programmal tölti

-heti 3-szor jár futni a szabadban

-társaságban visszafogott, de a barátaival szeret viccelődni és nem bánja, ha rajta is viccelődnek, ameddig nem sértő a dolog

-ha valakivel konfliktusba kerül, akkor nem kapja fel a vizet, hanem igyekszik olyan megoldást találni, ami mindkét félnek megfelel, végső esetben inkább ő enged a másik fél javára

-a szüleivel jó viszonyban van, de nem mindenről számol be nekik

-általánosságban boldog, kiegyensúlyozott

-szintén nem keres aktívan párkapcsolatot és nem is flörtöl, de nyitott az ismerkedésre, ha olyan férfival találkozik, akivel szimpatikusak egymásnak

-soha nem kezdeményez

-kedves, segítőkész, önzetlen, de néha túlságosan a szívére vesz dolgokat

2018. máj. 17. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!