Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak! Nektek tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Nektek tetszene egy komoly, felelősségteljes, visszafogott nő?

Figyelt kérdés

A huszonéves korosztályt kérdezem. Csak a személyiségre irányul a kérdésem, kinézetre képzeljétek hozzá azt, ami szerintetek ideális.


Tehát nem az a kis "cukcsimukcsi", mosolygós, vidám, aktív pattogós lány, akit tipikusan választanak a férfiak. (Nem búvalbaxott vagy depressziós, csak nem vigyorogva éli az életét és nem tör ki röhögésben percenként valami irreleváns dolog miatt.) Nem viselkedik úgy, mint egy tinilány, nem játssza az agyát, nem affektál, inkább csendes, visszahúzódó. Nem jár bulizni, fesztiválokra, nem élvezi az ivást, nem szokott alkoholt inni. Akkor sem megy bulikba vagy kocsmába, ha a barátai vagy a (leendő) párja erőlteti a dolgot. Más programokra (múzeum, kiállítás, mozi, színház vagy csak egy séta) szívesen megy, de amúgy nem mániája, hogy folyamatosan menjen kirándulni, nyaralni, ide-oda, otthon is el tudja foglalni magát hétvégén (ettől függetlenül aktív életet él, sportol, ellátja a mindennapi feladatait). A személyiségét illetően visszafogott, csendes, szorgalmas, segítőkész. Vállalja a felelősséget a tetteiért, felnőttként viselkedik, nem okoz gondot neki beismerni, ha egy vitában esetleg nem neki van igaza. Komoly párkapcsolatot keres, nem állna le olyan férfival, akinek nem komolyak a szándékai már a kezdetektől fogva.


Nem rólam van szó a kérdésben, csak kíváncsiságból kérdezem, érdekel a véleményetek, mert a mindennapi életben azt látom, hogy a férfiak jobban szeretik a gyerekes, "tinipcsa" kategóriájú lányokat, vagy azokat, akik huszonévesen is tiniként viselkednek.


2018. máj. 17. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2018. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
B
2018. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A B még mindig uncsi. A soha nem kezdeményez meg iszonyatos nagy mínusz, mintha papucsállatka lenne.
2018. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hú mintha a példádban egy jó barátnőmet és engem írtál volna le! Csak ő kicsit kevésbé tinip.csa viselkedésű, én meg kevésbé vagyok "karót nyelt", mint a példádban említettek, de alap tulajdonságokban nagyon egyezik a leírás. Én se nagyon tudom hova rakni magamban ezt a pattogó, sipákoló, affektáló, vihogó stílust, pláne így 30fele közelítve, de a tapasztalatom az, hogy a pasiknak bizony ez jön be!
2018. máj. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!