Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kéne valaha párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kéne valaha párkapcsolatra egy olyan nő, aki lefeküdt egy igazi nőcsábász alfahímmel?

Figyelt kérdés

Olyan pasi, aki ilyen tipikus izmos, szőke szépgyerek, és több teljes focicsapatnyi nővel volt, a csaj pedig ennek tudatában összejött vele, elvileg kapcsolatra, de hamar vége lett. 1 hét kapcsolat után már le is feküdt vele.

Komolyan tudnátok venni az ilyen nőt később?


2018. máj. 20. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
#9 Nem tudnál kapcsolatot elképzelni olyan nőkkel, akik nem tetszenek neked. Húh de sokat mondtál:D Ez aztán a tartalmas mondanivaló:D
2018. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Ha egy ilyen nő részemről elvárja, hogy hónapokig udvarolgassak neki, akkor kiröhögöm és továbbállok. Nincs nekem humorom olyasvalakire hónapokat beáldozni, aki egy alfának percek alatt szétrakja/szétrakta.
2018. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem akarnék ilyennel járni.

És nyugodtan pontozzon le bárki, legalább tudom hogy megsértődtetek :D

2018. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Aha...

Hát akkor járj olyan lányokkal, akik csak hozzád hasonló lúzerekkel futottak össze, és nincs összehasonlítási alapjuk, hogy milyen egy jó pasi az ágyban.

2018. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Attol meg mert megkivanta attol meg komolyan vennem, csak kivizsgaltatnam hogy minden rendben e ott, hogh nem szedett osze valamit
2018. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%

#11: Azért durva, hogy egy véleményt lepontoznak, ami hasznos válasz a kérdésre, de egy beszólást, ami arról szól, hogy félreértett valamit az illető, felpontoznak. :D

Azt sikerült összerakni, hogy a kérdésben szereplő csajtípusból eddig csak olyat láttam, aki személyiségre sem jött be? És nem azzal volt a baj, hogy kivel feküdt le. Akik eddig bejöttek komolyabban, azok nem feküdtek le alfákkal.

Remélem, így tiszta. Ha nem, akkor nyugodtan keress fel egy magyartanárt és segít értelmezni :D

2018. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A béta papucsoknak ilyenek jutnak csak.
2018. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Megint nem számít a múlt, de ha egy srác prostizott akkor az undorító :D

Amúgy egy esélyt adnék neki, ettől még lehet normális lány.

18/F, aki volt már pár prostinál :D

2018. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szánalmas néhány válasz.


Nő vagyok és volt ilyen párom. Az egyetemen volt, első évben, ha nem mondom el, akkor soha az életben nem tud erről senki most. Nem tudom, mégis miért lenne téma az egy kezdődő kapcsolatban, hogy az exeim hány nővel voltak előttem... Még az is necces, ha valaki azt nyomozgatja, hogy én hánnyal voltam, nemhogy az exeim. :D


Én mindig azt hirdetem, hogy ne foglalkozzon senki a másik múltjával, ne ítélkezzen össze vissza, ne rib_ancozzák ész nélkül a nőket, és ennek megfelelően jártam el én is: adtam esélyt egy olyan pasinak, aki sok lánnyal volt már. Soha nem derült ki, hogy nem akart volna tőlem komoly kapcsolatot, nem úgy lett vége, hogy lelépett, mert nem akart semmit, hanem én szakítottam vele hamar, mert félig-meddig bolond volt, frusztrált állat, az elején tűnt csak úgy, hogy normális, de ez egy másik történet. Csakis azért írtam le ennyit is az egészről, hogy tisztázzuk, hogy nem csak az a forgatókönyv létezik, hogy kis agyatlan liba szétteszi az "alfának", majd csodálkozik, hogy nem kell komolyra és nem tudja "megváltoztatni".

Amúgy hiába volt sok csajjal, az ágyban egy rakás 0 volt a mostani páromhoz képest, akinek meg én vagyok az első. Szóval semmi összefüggés nincs.

A legtöbb csávó pedig, aki köpköd ennyi miatt itt egy nőre, fogadni mernék, hogy élőben simán loholna utánam. Vagyis az utánam loholók között is van olyan, aki itt osztaná az észt, hogy nem kell neki ilyen nő.

Kérdem én, milyen nő? Mit árul ez el pl. rólam, hogy egyszer volt egy ilyen párom? Hűséges vagyok, és még csak nem is voltam sok pasival, szexkapcsolatom és kalandom sem volt egyetlen egy sem.

Én soha nem vártam, hogy hónapokig udvaroljanak nekem, de azt igen, hogy komolyan vegyenek. Nem tűrném el soha, hogy engem csak kis komolytalan, laza kapcsolatra való butalány szerepbe helyezzenek, mert egy ilyen vagy olyan férfi volt az életemben régebben. De nem is történt ilyen.


Mielőtt örülnétek, nem sértenek az ilyen szánalmas kommentek, nem fogom magamra venni, csak tisztázásnak írtam a válaszomat, jó lenne, ha nem ítélkeznétek már olyan dolgok alapján is, amiből nem is lehet még következtetéseket levonni helyesen, mert nincs információtartalmuk.


Még egy bónusz kérdés: Mi köze ennek a dolognak a prostizáshoz?

2018. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

#19: Szóval leírtad, hogy összejöttél egy nőcsábásszal, aki bolond volt, de ne ítélkezzünk... :D


"A legtöbb csávó pedig, aki köpköd ennyi miatt itt egy nőre, fogadni mernék, hogy élőben simán loholna utánam. Vagyis az utánam loholók között is van olyan, aki itt osztaná az észt, hogy nem kell neki ilyen nő."

Azért az külön vicces, hogy előjössz a szokásos sablonbölcsességgel, hogy ne ítélkezzünk, majd ítélkezel. Pont erről írtam a válaszomban... Az ilyen jellegű lányoknak általában teljesen egyforma a személyiségük. És nem, nem loholnék utánad. Miért tenném?


"Mi köze ennek a dolognak a prostizáshoz?"

Gyk-n egy csomó kérdés van, ahol a nők részletezik, hogy milyen gáz, ha egy férfi prostihoz ment. Aztán, amikor olyan kérdés jön, hogy nők prosiként kérdezik, hogy elmondják e a dolgot vagy nők, akiken átment a fél város és rengeteg egyéjszakásuk volt, szintén ezt kérdezik, akkor hirtelen előjön ez a "nem a múltunk határoz meg" szöveg.

Szóval, csak a szokásos kettős mérce, ami az oldalon tombol. :D

2018. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!