Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kéne valaha párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kéne valaha párkapcsolatra egy olyan nő, aki lefeküdt egy igazi nőcsábász alfahímmel?

Figyelt kérdés

Olyan pasi, aki ilyen tipikus izmos, szőke szépgyerek, és több teljes focicsapatnyi nővel volt, a csaj pedig ennek tudatában összejött vele, elvileg kapcsolatra, de hamar vége lett. 1 hét kapcsolat után már le is feküdt vele.

Komolyan tudnátok venni az ilyen nőt később?


2018. máj. 20. 16:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19 a huszas leírta, mi köze a prostizsához :D

Egyébként a prostik is sok emberrel voltak előttem, de nem félig-meddig bolondok és nem flusztráltak :D

2018. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hiába írta le, semmi köze a prostizáshoz. Talán inkább azzal van összefüggésben, amikor egy lány sok pasival fekszik le, sokat kalandozik, és elvárja, hogy fogadják el, de ő a prostizást nem fogadja el.


Kérdem én, nálam mégis mi a fittyfenét kellene elfogadni? Egyesek már nemcsak az én, hanem az exeim partnerszámába is belekötnének?! :D

Nekem kizárólag párkapcsolataim voltak, csak kapcsolatban szexeltem, és összesen 3 volt, amiből egy már 5 éve tart, a sokpartneres exem pedig 6 éve volt.

Nem a sok partner miatt volt frusztrált és bolond, hanem fordítva. Ezzel a személyiséggel és ezzel a teljesítménnyel nem hinném, hogy hosszú távra meg tudna tartani egy valamicskét igényes nőt, pedig próbálkozott, tőlem is komoly kapcsolatot akart állítása szerint, és igazából semmi jele nem volt, hogy ne így lett volna. Az elején megnyerő, vicces, intelligens, volt, megkedveltem, de nem sokáig tudta tartani ezt a képet, napi pár óráig elő tudta adni, hogy szuper, szórakoztató ember, de párkapcsolatban nem. Ráadásul az ágyban sem volt jó, pedig lehetett a tapasztalatot érzékelni rajta, de nekem valami hiányzott belőle, ami a mostani páromban kezdettől fogva megvolt, pedig ő előttem soha nem is nyúlt nőhöz.


Azoknál a nőknél pedig, akik prostinak mennek, ne hidd, hogy minden oké, nem "bolondok" és frusztráltak valamilyen értelemben. Nem feltétlenül rossz értelemben, lehet amúgy jószívű és akár intelligens nő egy prosti, de ha megnéznéd a legtöbbnek az élettörténetét, akkor elég érdekes családi hátteret és személyiségfejlődést láthatnál náluk.


A prostizás kizárólag a szexuális vágy nyílt kielégítése megvásárolt módon, és egyáltalán nem állítható párhuzamba azzal, ha valakinek volt egy szexuálisan kalandos előéletű párja.

2018. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Hiába írta le, semmi köze a prostizáshoz."

Oké, de akkor miről beszélünk? Ennél szájbarágósabban hogy írja le az ember? :D


"tőlem is komoly kapcsolatot akart állítása szerint, és igazából semmi jele nem volt, hogy ne így lett volna. Az elején megnyerő, vicces, intelligens, volt, megkedveltem, de nem sokáig tudta tartani ezt a képet, napi pár óráig elő tudta adni, hogy szuper, szórakoztató ember, de párkapcsolatban nem."

Szerintem leszakadna a plafon, ha a gyk-n valaki beismerné, hogy egyszerűen félreismert valakit vagy átverték. A környezetemben tudod, hogy hány csaj adott már elő szöveget? A kérdés mindig ugyanaz volt a végére: Én (meg még egy csomó ember) honnét tudtuk előre, hogy az illető nem akar komoly kapcsolatot, csak előadja a szex miatt?

Hát, onnét, hogy a rózsaszín ködön kívül minden tök egyértelmű volt.


"Nem feltétlenül rossz értelemben, lehet amúgy jószívű és akár intelligens nő egy prosti, de ha megnéznéd a legtöbbnek az élettörténetét, akkor elég érdekes családi hátteret és személyiségfejlődést láthatnál náluk."

Akkor pont ugyanez ráhúzható azokra a férfiakra is, akik prostikhoz járnak.

2018. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem volt egyértelmű semmi, különben meg a legkevésbé sem érdekel, mivel semmit sem számít már az egész. Sőt, már akkor sem számított. Ettől nem én vagyok kevesebb, hanem ő.

És ha átvert volna, akkor mi van? :D Csak azt sajnálnám, hogy rossz volt a szex, szóval csak pazaroltam rá az időt. Meg milyen rózsaszín ködről beszélsz? Soha nem szerettem szerelemmel ezt a srácot, csak megkedveltem az elején, és adtam egy esélyt a dolognak, tudtam jól, hogy benne van a pakliban az, hogy csak szexet akar, de az is, hogy nem. Engem nem érdekel, ha kiderül valakiről, hogy szexet akar, mert szeretek dugni, nekem ez nem sértő, és semmilyen helyzetben nem tartanám magam hibásnak vagy kevésnek.


Ha csak szexet akart volna, és semmit sem számítottam, akkor miután szakítottam, miért nem jelent meg soha többé az egyetemen? Pedig mindenkinek előadta, hogy mekkora tervei vannak ezzel a szakkal. De ahogy kiadtam az útját, nem látta soha többé senki a közös ismerőseink közül és abbahagyta a szakot, másba kezdett bele.

Tuti, volt vele valami hatalmas gáz, nekem ne magyarázza senki, hogy tényleg mekkora életet faló alfahím, aki profin előadja magát. :D Ráadásul idegbajos is volt.

Ne te akard már megmagyarázni, hogy miért lett vége az én kapcsolatomnak. De mint mondtam, nem is igazán számít.


Nekem a prostizós srácokról hiába magyarázol, én nem ítéltem el őket sosem, nekem nem volt kizáró ok az sem, ha egy srác volt prostinál, és tudom, hogy ugyanaz elmondható róluk, mint amit a prostikról mondtam.

2018. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!