Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bélyegzik meg azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bélyegzik meg azokat a lányokat, akik kihívóbban járnak?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek, hogy ezek a lányok buták, r.ibancok. A helyzet az, hogy akárki leáll velem beszélni, senki nem tudja azt mondani rólam, hogy buta vagyok, mivel az érdeklődési terem tág, sokat olvasok, most fejeztem be az egyetemet, és folyton kitalálol valamit, amivel képzem magam. Ezek mellett azonban szeretek csinosan öltözködni, illetve dögösen. Ez azt jelentette, hogy egyetemen soha nem volt rajtam dekoltált tapadós miniruha, hanem fekete, sötét, esetleg szürke térdig érő ruha vastag harisnyával és magassarkú csizmával. Amikor otthon vagyok, és néha felmegyek a bárba, vagy csak délután kiülünk a parkba a barátnőimmel, esetleg sétálni megyünk inkább azokat a ruháimat veszem fel, amelyek tapadósak, minik és ehhez egy egy ruha még dekoltált is. Lábbelikén pedig egy magassarkú szandállal. Ilyenkor pedig jönnek azzal, hogy nah milyen olcsó nőcske vagyok(főleg nők).
2018. máj. 23. 13:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen csak nem kellemes másoknak mindenedet látni,főleg a férfiaknak nem,akik szívesen startolnának is rád,de egy "hercegnő" vagy,akit csak a helyi bika kaphat meg,akinek BMW-je van,meg menő gyerek...

Amíg csak magadra gondolsz,addig így fognak bélyegezni,és ha vállalod ahogyan öltözködsz,akkor a bélyegzést,és beszólásokat is vállald fel szépen...

2018. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%

Lényegében mindenkit megbélyegeznek. A kondis srácokat azért, mert biztos csak izomagyak, miközben az általam ismert kondisok fele egyetemen van vagy már be is fejezte. Ha valaki szürke kisegér, akkor meg egyeseknek az a baj.

Egyszerűen nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel.

2018. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16%

" tapadós rövidnadrágba járok

30/F"


Csak nem te vagy a szegedi p.csa ember?

2018. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Pont ez a baj veletek 11-es azt hiszitek a nő instant jár,ehhez tenni is kellene.

Legyèl te is olyan menő gyerek,mondjuk kezdj el tanulni valami èrtelemeset meg menj edzeni,ès lehet akàr szexi barátnőd is.

De ti azt akarjàtok hogy a semmire ugorjon az öletekbe egy ilyen nő.

2018. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
49%

Édesem, egy okos nő tudja, mit hova illik. Te nem tudod.


Dögösek a hálószobában vagyunk, nem "fenn, a bárban", vagy a parkban vagy az utcán.

2018. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
4%

#15

Tehát a tapadós miniruha, meg a mélyebben dekoltált ruha hálószobába való... Ma is tanultam valamit :D

2018. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
4%
Irigyeknek biztos utolsó tudod aki nem veheti fel vagy nincs stílusa az beböfög egy ilyet.
2018. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%

Én oda szoktam felvenni az ilyen gönceimet. Ott lehetek ká.


Az utcán jobban szeretem az olvasott, látszólag konzervatív énemet hangsúlyozni a szolid ruháimmal is.

2018. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

“Dögösek a hálószobában vagyunk, nem "fenn, a bárban", vagy a parkban vagy az utcán.”

Már bocsika, de miért ne lehetne valaki dögös, miért ne hordhatna olyan ruhákat, amik kiemelik az előnyös részeit?

2018. máj. 23. 15:36
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, a kiemeli az előnyös részeket meg az úgy néz ki, mint egy szabadnapos k...a között vannak azért árnyalatok. Az egyszerre mini és dekoltált ruha közönséges és k...s. Nem illik viselni utcára, parkba, max. diszkóba.
2018. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!