Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bélyegzik meg azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bélyegzik meg azokat a lányokat, akik kihívóbban járnak?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek, hogy ezek a lányok buták, r.ibancok. A helyzet az, hogy akárki leáll velem beszélni, senki nem tudja azt mondani rólam, hogy buta vagyok, mivel az érdeklődési terem tág, sokat olvasok, most fejeztem be az egyetemet, és folyton kitalálol valamit, amivel képzem magam. Ezek mellett azonban szeretek csinosan öltözködni, illetve dögösen. Ez azt jelentette, hogy egyetemen soha nem volt rajtam dekoltált tapadós miniruha, hanem fekete, sötét, esetleg szürke térdig érő ruha vastag harisnyával és magassarkú csizmával. Amikor otthon vagyok, és néha felmegyek a bárba, vagy csak délután kiülünk a parkba a barátnőimmel, esetleg sétálni megyünk inkább azokat a ruháimat veszem fel, amelyek tapadósak, minik és ehhez egy egy ruha még dekoltált is. Lábbelikén pedig egy magassarkú szandállal. Ilyenkor pedig jönnek azzal, hogy nah milyen olcsó nőcske vagyok(főleg nők).
2018. máj. 23. 13:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%

A nők féltékenyek. Na nem kimondottan a ruháidra, mert nyilván azt a legkönnyebb megvenni, hanem leginkább arra, hogy be mered vállalni, mered hordani őket.

Ha férfiak mondják, na azok meg úgy vannak vele, hogy ha már látni engeded magad, akkor biztos azért rakod ki a kirakatba, mert mindenki hozzáférhet. Nyilván feltételezem, ez nem így van. Ilyenkor az ő fejükben jön az az elmélet, hogy "ó, dehogynem, mindenki, csak én nem."... Ezek igen szánalmasak, de sajnos sokat nem lehet velük kezdeni.

2018. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%

Irigyek kérdező,ne foglallkozz velük.

Csak nézd meg hogy néznek ki ők.

Ha nő akkor azért irigy mert egy trampli és tudja te jó nő vagy neked lehet akármilyen párod,neki nem.

Plusz lusta is,ezzel próbálja magát kiemelni a komplexusaiból.

Ha pali akkor meg egy nyikhaj vagy dagadt aki nem kaphat meg téged.


Hálistennek ilyen vagy,pont ideális nő vagy(nekem legalábbis ;) )


Figyelj én is voltam már hülye,izomagyú,impotens.

Aztán most végzek ELTE-IK-n,megyek MSc-re is,már senior fejlesztőként dolgozok 2,5 éve,a szakmában vagyok 8,5 éve, angolul tárgyalási szinten vagyok,matematika a kedvencem,imádok olvasni főleg személyiségfejlesztő könyveket,szakmai dolgokat(folyamatos önképzés).

Ruháim super slim fit minden feszül a testemen mert jól állnak nekem,most is mivel vastag formásak a lábaim ezért tapadós rövidnadrágba járok,belőtt haj,napszemüveg.

Aki beszól tudod mit?

Kapja be csinálja utánam szenvedjen végig egy ELTE programtervező szakot,mellette dolgozzon napi 8 órában meg angolját hozza fel majdnem anyanyelvi szintre,jah és úgy járjon heti 5-ször edzeni.


Mindig erre gondolj.

Az emberek irigyek nagyon rád,saját nyomorukat rád vetítik ki,ilyen maradj,egy igazi férfi akinek van AGYA az téged imádni fog.


Ja ezt egy majd középkorú férfi mondja neked. ;)


30F

2018. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

Igen lehet mondani a szokásos simogató szöveget, amivel majd be is próbálkoznak itt, hogy a "nők irigyek, a férfiak meg tudják, hogy nem kaphatnak meg". Közben lehet tényleg közönségesen öltözködsz és nem csinosan, nőiesen. Ennyiből ezt nem lehet megállapítani.


A "miért bélyegeznek meg" kérdésre, pedig egyszerű a válasz. Mert ilyenek az emberek. Mindenkiről véleményt formálnak. Majd vagy kimondják vagy nem.

2018. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Az #1 vagyok, csak félreértés elkerülése végett, nekem biztos, hogy nem volt bepróbálkozós hátsó szándékom, mivel én is nő vagyok :D
2018. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%

De jó, már dekoltálttapadósminiruhás trollunk is van!

Igen, ebből a kérdésből is süt az iskolázottságotok: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
15%
Kiteszel mindent, az emberek nagy részének az jön le, amennyire kiteszed, annyira könnyen adod magad.
2018. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%

Irigység, rosszindulat, nincs jobb dolga, gyűlölködés.


#1, tudjuk, hogy férfigyűlölő vagy, de áruld már el hogy sikerült még ebbe a kérdésbe is beleszőnöd a fröcsögésed, amikor itt férfiakról szó sem volt? Amit művelsz az már a többi nőre nézve sértő.

2018. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem szokott erdekelni kulonosebben. Ha merengek is rajtuk, akkor inkabb azert, hogy miert jo nekik szandekosan olyan megalazo helyzetbe hozniuk magukat, hogy minden sarki csöves meg pasas az utcan fejben maszturbalhat rajuk.
2018. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

#7

Főleg nők, azt írta.

De nem én vagyok itt egyedül 71%-os, ne láss már bele többet, mint ami van. A tapasztalatom írtam le, mivel én sem szűzmária style-ban nyomom, igenis szembesültem az általam leírt jelenséggel, néhány pasi tényleg azt gondolja, hogy amit lát, azt meg is foghatja, vagy pont neki van kitéve... Magyar mentalitás, ha valahova kóstolóba ki van rakva üdítő, pogi, akkor felzabálja, mert ingyen van, akkor arra rá kell repülni, na egy mélyen dekoltált ruha ezekből ugyanezt váltja ki. (Nem, nem mindenki ilyen. De vannak szép számmal.)

2018. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Talán mert közönségesen és ízléstelenül öltözik, az meg nem vall okos elmére. Csöcskidobós miniruhát okos, értelmes nő nem nagyon vesz fel utcára.
2018. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!