Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bélyegzik meg azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bélyegzik meg azokat a lányokat, akik kihívóbban járnak?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek, hogy ezek a lányok buták, r.ibancok. A helyzet az, hogy akárki leáll velem beszélni, senki nem tudja azt mondani rólam, hogy buta vagyok, mivel az érdeklődési terem tág, sokat olvasok, most fejeztem be az egyetemet, és folyton kitalálol valamit, amivel képzem magam. Ezek mellett azonban szeretek csinosan öltözködni, illetve dögösen. Ez azt jelentette, hogy egyetemen soha nem volt rajtam dekoltált tapadós miniruha, hanem fekete, sötét, esetleg szürke térdig érő ruha vastag harisnyával és magassarkú csizmával. Amikor otthon vagyok, és néha felmegyek a bárba, vagy csak délután kiülünk a parkba a barátnőimmel, esetleg sétálni megyünk inkább azokat a ruháimat veszem fel, amelyek tapadósak, minik és ehhez egy egy ruha még dekoltált is. Lábbelikén pedig egy magassarkú szandállal. Ilyenkor pedig jönnek azzal, hogy nah milyen olcsó nőcske vagyok(főleg nők).
2018. máj. 23. 13:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
10%

Ne foglalkozz vele kérdező,jó az alakod igenis legyél rá büszke,legyél nőies.

Egy igazi férfi(mi) ezt értékeljük.

Csak az fog ilyenek mondani akinek az alakja hogy is mondjam hagy némi kívánni valót maga után.


Sajnos kevés a szexi nő,az utcán a nők 90%-a hát hogy mondjam a nőiességnek nincsenek a birtokában egyáltalán,és most diplomatikusan fogalmaztam nagyon.

2018. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyenkor pedig jönnek azzal, hogy nah milyen olcsó nőcske vagyok(főleg nők)."


Akkor miért nem őket kérdezed meg?

2018. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mert történetesen nem vagyunk jóba, nem kedvelnek, én meg nem foglalkoztam azzal, hogy barátságot alakítsak ki velük, ezért nem kérdezem őket 🤣
2018. máj. 23. 15:52
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

megvan a megoldas!


az utcan, vagy "fenn, a barban", vagy a parkban a padon (szoval amikor szerinted "dogos" vagy) menj oda minden egyes emberhez bebizonyitani, hogy te bizony b*romi okos vagy.


hidd el, kulonben nem fogjak elhinni, mert nem ezt sugarzod magadrol. kar szellel szemben pipilni, eloiteletesek vagyunk.

2018. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
30%
Pedig igenis azért teszik mert irigy szerencsétlenek. Én sem öltözöm visszafogottan, de kvásan sem. Combközépig érő minit bármikor felveszek fekete harisnyával, vagy melegben harisnya nélkül, de dekoltált felsőt nem veszek hozzá (csak mással, pl. nadrághoz), de mondjuk ejtett vállút simán. Fekete leggingset is hordok fenekem alig takaró inggel és bőrdzsekivel. Ősztől tavaszig alap a magassarkú bokacsizma. Megtehetem, fiatal vagyok és 10-ből 9 ember szerint bomba alkatú (heti 5x köpönyegéből ki a tüdőmet ennek érdekében). Soha nem voltam könnyűvérű, sok éve van már párom, akivel teljes szívünkből szeretjük egymást, és büszke arra, hogy csinos, szexin öltöző barátnője van, és tudja, hogy esélye nincs másnak nálam. Aki kicsit is ismer, senki sem kezelt ribinek. Csak ezen az oldalon mocskolódnak egyesek, vagy esetleg idegen nők néznek rám gyűlölettel. Egyetlen eset volt az életben: egyszer letaperoltak a mozgólépcsőn, de erre erős könyököléssel válaszoltam, és ezek után is így fogok eljárni, ha ilyen lesz. Ja, és az sem érdekel, ha nőhöz jutni képtelen elemeknek fájó szívvel csorog a nyála. Szeretek csinos és nőies lenni, és élvezem, hogy minden ruha úgy áll a szanaszét dolgozott alakomon, ahogy kell.
2018. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
32%

26-os te meg ásd el magad,fújjj a magad fajtáknak nem is lesz soha nője max egy lefarcolt alkesz.

Szégyellem magam a nevetekben,ez a baj veletek,marad a sör meg a kezed meg a 100+-os TankArankák.


Mit ártott neked ez a két lány,ja,hogy nem ugranak a farkadra csakúgy?

Mit is teszel azért,hogy egy ilyen lány szóba álljon veled?

Tételesen magadnak írd fel.

2018. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%

"Mert történetesen nem vagyunk jóba, nem kedvelnek, én meg nem foglalkoztam azzal, hogy barátságot alakítsak ki velük, ezért nem kérdezem őket"


Akkor mit érdekel a véleményük

2018. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%
Én bottal sem nyúlnék az ilyen lányokhoz......
2018. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%

a kérdező eljátssza, mennyire nem érdekli őt mások véleménye. pedig nagyon is, különben fel sem tette volna a kérdést.


felőlem mindenki azt vesz fel, amit akar (amíg nem büdös az illető).


de hogy a kérdezőből nem az atomfizikust nézném ki a maskarájában, az is tuti:)


viszont "fenn, a bárban, a parkban" nem is arra van igény.


kinek-kinek érdeme (és külseje) szerint.

2018. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!