Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek olyan nővel akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tényleg minden klappol köztetek, csak éppen a nőnek már van egy gyereke.
2018. jún. 1. 14:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Bár nem hiszem hogy pont rám gondoltál de én nem.

20-as éveim elején vagyok és tanulok még. Amikor pihennék a párommal nekem nem lenne olyan nagy kikapcsolódás ha ott lenne egy kisgyerek + azért kisgyerekkel nem lehet úgy tervezni hogy gondol egyet a 2 fél és ide oda mennek aludni mikor hogy jó, vagy épp csak úgy elmennek moziba.


A gyerekvállalás nagy felelősség éppen ezért egy ilyen felelősséget csak úgy nem vennék a nyakamba ennyire korán.

Azt meg persze el lehet mondani hogy nem kell a gyerekkel foglalkozni stb, de ha csak abból indulsz ki egy állatot sem tudsz figyelmen kívül hagyni a lakásban egy gyereket meg még inkább lehetetlenség.


Szerintem a legtöbb ember a kapcsolat elején ,,felhőtlen" kapcsolatot akar főleg a férfiak részéről igaz ez ahol tényleg sok nyugalom van, egymás élvezete mind testileg mind szellemileg. A gyerek pedig ebből jócskán elvesz.

2018. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%
Csak abban az esetben, ha meglenne benne a komoly szándék, hogy szül egy közös gyermeket is.
2018. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#16: nem kéne olyan nő, aki a saját lányaként hivatkozik a valakivel közös lányára :)
2018. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem! Lehet találni olyan nőt, akinek nincs gyermeke.
2018. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen , egy jó képű ipari munkásnak nincsenek olyasfajta erkölcsei , amik egy gyerekes nőtő eltántorítanák.
2018. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#nőtől
2018. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Eloszor is miert balek az akinek van gyereke? Ha eppen egy elvalt norol van szo miert is gaz? Mekkora baromsag mar hogy olyannak ne szuljon akivel nem tud egyutt maradni. Nyilvan a problemak kesobb jonnek ki a ket ember kozott nem pedig mondjuk abban az 5evben vagy tobben ani alatt a gyerek szuletik igen zsenial barom. Gondolj mar bele amit mondasz. Es nem azzal van a baj ha valaki nem akar olyan novel egyutt lenni hanem az olyan idotakkal aki ilyeneket jelent ki mint az egyik valaszolo. Annyira idiotasag hogy olvasni is fajt hogy ennyire buta emberek elnek. De tenyleg. Egyebkent az sem mind1 hany eves a gyerek. Nem mind1 hogy 3 vagy eppen 16. Az sem hogy ossze kene e koltozi vagy nem. Sok szempont van. Na es persze a korosztaly sem mind1.
2018. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott gondot. Elfogadtam a lányt a gyermekével együtt, és ebből nem is volt soha gond amíg tartott a kapcsolatunk.
2018. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!