Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért háborodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért háborodnak fel, ha a nőknek is vannak elvárásaik velük szemben a külsejükkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekik lehet válogatni az alapján, hogy egy nő mennyire csinos, vékony, szép-e az arca. De ha bármilyen kritérium meg van nevezve velük szemben, azonnal elkezdik szidni a nőket, és kitalálnak olyanokat, hogy csak a nagyon izmos, magas, helyes arcú férfi kell az összes nőnek.

Ők sem a legcsúnyább, kövér, vagy igénytelen nőkkel akarnak együtt lenni. Miért van ez a kettős mérce a nemek tekintetében sok férfi fejében? Miért kellene a nőknek elfogadóbbnak lenni ilyen téren is?


2018. jún. 2. 12:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
47%
Pont az van, hogy a férfiak sokkal elfogadóbbak ezen a téren jelenleg, bárhogy is próbáljátok feltüntetni az ellenkezőjé. Nap mint nap látok teljesen átlagos pasikat hihetetlenül meghízott, pápaszemes rusnyaságokkal, míg a fordított esetet nagyon ritkán (és akkor is piszok gazdag fickóról van szó). Tegnap pl. előttem állt a kasszánál egy 100+ kg-os tepedék, vett egy nagy csomag Durexet, én meg azon gondolkoztam, ki a franc fanyalodhat erre rá.
2018. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
33%
Ezen a gyerekek szoktak.
2018. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
38%

A probléma itt az arányokkal van. Mi férfiak egy teljesen átlagos külsejű nőt is el tudunk fogadni. 10-ből kb. 8 nőt simán vonzónak tartunk külsőre. Egy nőnek ahhoz, hogy a férfiak vonzónak tartsák gyakorlatilag egy dolgot kell csinálnia: Ne hízzon el nagyon. Ennyi. Ha már csak annyit tesz, hogy kicsit visszafogja a cukorfogyasztást, meg mondjuk elmegy hetente egyszer kocogni máris teljesen vonzó lesz a férfiak többsége számára.


Ti nők viszont nem ilyenek vagytok. Ti 10-ből kb. 2 férfit találtok vonzónak külsőre. Számotokra egy átlagos külsejű pasi a legtöbbször láthatatlan, észre sem veszitek. Egy átlagos férfi számára a vonzó külsőt elérni gyakorlatilag lehetetlen. Heti 3-4-5 konditermi edzésre van szüksége, továbbá pontosan kiszámolt precíz diétára. Ez pedig nem csak hatalmas erőfeszítéseket kíván, hanem ráadásul rendkívül időigényes is, amit sokan a teljes munkaidős állásuk mellett meg sem tehetnek. A költségekről már ne is beszéljünk... egy étrend betartása testépítő módra úgy havi 70 ezer forint körül mozog, amit a legtöbben nem engedhetnek meg maguknak.

Ja és persze ne legyél sápadt, hanem legyél divatosan napbarnított, mert a fehér bőrt nem szeretik a nők. Legyenek persze hozzádillő passzoló cuccaid (amiket megint csak nem a kínai ruhaboltokból fogsz megszerezni). Az arcberendezésünkkel meg megint csak nem tudunk mit kezdeni, így ha előnytelen genetikával születtünk, cseszhetjük.


Érted már, mennyire rohadtul nincs egyensúlyban ez a dolog? Ha nekünk férfiaknak is csak annyit kéne csinálnunk, mint nektek, és vonzónak tartanátok minket, egy szavunk sem lenne. De így... hát finoman szólva is igazságtalan a dolog.

2018. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
31%
13-as: teljes mértékben igazad van.
2018. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
64%
13 Amit össze hordtál, pasikeént is kész agymenésnek tartom.
2018. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
54%

15-ös: szánalmas ez a csúszó-mászó stílusú próbálkozás, hogy benyalj a nőknél.

Ha meg tényleg érdemben akarsz hozzászólni a témákhoz, akkor használj érveket is. Amit írtál így önmagában az egy nagy lófsz.

2018. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%

"Ti 10-ből kb. 2 férfit találtok vonzónak külsőre."


Mégsem csak 10-ből 2 férfi él párkapcsolatban/házasságban.


Fail.

2018. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
49%

#17 volt ám említve a pénz is... na meg a szükség is nagy úr, és mellesleg sok férfi kiszolgalja/eltartja a nőt, a nő pedig vele marad.. miközben kezelteti azért magát egy menő bikával


Fail ja :)

2018. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
30%
Ja, a gyári munkás Józsi bácsival is csak a pénzéért vannak együtt. :D Nem tűnt fel, hogy pont a legszegényebb rétegeknek van a legtöbb gyereke? Biztos a közmunkás cigányok titokban milliárdosok, meg persze Greg Plitt-szerű felsőtestük is van mellé.
2018. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
25%

Én beismerem, hogy csak 10-ből 2 pasi jön be, és csakis velük vagyok hajlandó leállni (mondjuk már leginkább csak egyvalakivel, aki a párom). Mit kellett volna tennem, ha egyszerűen nem vonzódom a többihez? Összejöttem régen, kis csitriként olyannal, akit kifejezetten csúnyának tartottam, elhittem, hogy majd a lelkébe beleszeretek, és felveszem a harcot a hazug, felszínes világ ellen. :D Csakhogy fel sem tudtam rá izgulni, és folyamatosan vágytam egy jobb pasira titokban. (A kapcsolatunknak nem emiatt lett amúgy vége, hanem amiatt, mert közben még bántalmazó is lett, de ez most ide off).


Egyébként én nem csak annyit teszek a külsőmért, hogy nem hízom el. Én is edzem, heti 4-5x, és többet költök a minőségi ételre, mint havi 70 000 ft.

A ruhákról pedig még szót sem ejtettem.

Mindent hozok én is, amit elvárok a másiktól, minden erőmmel azon vagyok, hogy 10 nőből a legjobb 2-be tartozzak.

2018. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!