Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért háborodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért háborodnak fel, ha a nőknek is vannak elvárásaik velük szemben a külsejükkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekik lehet válogatni az alapján, hogy egy nő mennyire csinos, vékony, szép-e az arca. De ha bármilyen kritérium meg van nevezve velük szemben, azonnal elkezdik szidni a nőket, és kitalálnak olyanokat, hogy csak a nagyon izmos, magas, helyes arcú férfi kell az összes nőnek.

Ők sem a legcsúnyább, kövér, vagy igénytelen nőkkel akarnak együtt lenni. Miért van ez a kettős mérce a nemek tekintetében sok férfi fejében? Miért kellene a nőknek elfogadóbbnak lenni ilyen téren is?


2018. jún. 2. 12:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
30%
20as: kétlem, hogy oda tartoznál... Egy tisztességesebb nő aki a top 20%ba tartozna nem a külsőre fekteti a hangsúlyt.
2018. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
31%

Nem mondtam, hogy csak abba fektetem, csak most erről volt szó. Attól, hogy egy nő sokat ad a külsejére, nem jelenti azt, hogy mást nem tud nyújtani.


De amúgy semmit nem jelent számomra, hogy te látatlanban mit mondasz, ugyanis olyan párkapcsolatom van már régóta, amilyenre mindig is vágytam, és nemcsak külsőségekben. :)

2018. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
57%

Nem, az a baj, hogy a nőknél az alap "jól kinézés" az, amiért a pasiknak könyörögni kell.


Hogy ha a 10-es skála szerint kellene párosítani párokat, a 8-as nőket simán behúznátok a 4-5-ös pasikhoz, mondván, az egy szint.


A soványság nem nagy elvárás, ezt előre leszögezem, de én csak pár éve fogytam le. Amíg kövér voltam, ugyanúgy törődtem a megjelenésemmel, mint most (nyilván az edzést leszámítva és mű dolgokat nem csináltam). Ugyanúgy jártam arckezelésekre, hogy tiszta legyen a bőröm, manikűrre, hogy a bőrcafatokat leszedjék, pedikűröshöz, hogy szép legyen a lábfejem, pedig nem hordtam nyitott cipőt. Ápoltam a hajamat, mindig megcsináltam valahogy. Itthon is ápoltam a bőrömet, nude sminket hordok tinikorom óta. Mindenhol szőrtelen voltam állandóan, pedig nem terveztem senkinek mutogatni magam. Mindig illatos voltam, alkatomnak ("alkatlanságomnak") megfelelően öltöztem, a saját stílusomban.


És ha ezt a szintes dolgot belevesszük, láttam a táblázatot, 3-asnál jobb kövéren nem lehettem, arctól, ápoltságtól függetlenül. Szerintetek hány olyan kövér férfi van, aki amúgy rendben van? Akinek nincs lerágott körme; normális frizurája van, nem korpás, zsíros a haja; az alkatának megfelelően öltözködik, nem úgy mint egy napközis/sorozatgyilkos/amcsi rapper; a bőre tiszta, nem zsíros, nem hámlik, vagy KEZELI, ha igen; ha van arcszőrzete, azt karbantartja, ha nincs, nincs tele az arca begyulladt szőrtüszőkkel; rendesen mos fogat; őt is zavarja, ha ilyesmi szőre van:

[link]


És mindezt magáért csinálja?

2018. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Számolgatom a kajám, amit pluszba szedek, az multivitamin (3k/hó) a kajám 42k volt múlt hónapban. Aki normál koszton van, sokkal kevesebből az sem tudja kihozni. Nem krumplit meg párizsit kell enni, hanem normális kajákat.
2018. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%

#19 na megint nem sikerült szöveget értelmezni? ".. na meg a szükség is nagy úr"


Józsibácsi szocializmusi sok évtizedes példája nem aktuális. Na meg az idő is telik a nőknél, és egyre nagyobb úr a szükség 25 fölött ;)

Szükség uraság több tényezőtől függ :)

2018. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
51%
Akkor keress olyan csajt, akinél a "szükség nagy úr" és mindenki jól jár (főleg mi, mert nem kell a folyamatos rinyálást olvasnunk :D).
2018. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
28%

"Mégsem csak 10-ből 2 férfi él párkapcsolatban/házasságban."


Akik a régi rendszerben nőttek fel, azoknál még valóban más a helyzet. Én a mostani világról beszélek. Amikor már liberalizmus van, mindenkinek mindent szabad, nincsenek korlátozások, a szexuális ösztönök kedvükre garázdálkodhatnak.



Természetesen továbbá ez nem azt jelenti, hogy a férfiak 80%-a sohasem jut nőhöz, és szüzen fog meghalni. Inkább arról van szó, hogy a maximálisan elérhető szex mennyiségének nagyrészét a férfiak szerencsés 20%-a viszi el, a maradéknak meg néha jut talán egy nagyon kevés. Mondhatnánk úgyis, hogy ma aki alfahím férfi, az megteheti, hogy havonta cserélgesse le a nőit, akik külsőre mind fiatalok, vonzóak, feszesek, szexik, és mindent bevállalnak a férfiért. Aki meg nem ilyen szerencsés, annak meg talán-talán néha összejön egy 10/4-es csaj, aki hetente egyszer csukott szemmel valahogy végigtűr egy rövid misszionáriust, és közben azokról az alfahímekről álmodozik, akikkel néha még neki is volt szerencséje összefeküdni.


Már ne is haragudj, de ma például egy 30 éves átlagos külsejű férfinak nettó 130 ezres fizetéssel mi jut? Leselejtezett elvált anyukák; öregecskedő exfeleségek; gyakorló házisárkányok; elhízott magukra semmit nem adó varánusznők, karrierista libidógyilkos menedzserasszonyok, és az egyéjszakás kalandok sorozataiban lestrapált nőképződmények, és a biológiai órájuk ketyegésétől pánikba esett nők.



A kondizás költségeiről:

Nem tudom, melyik bolygón élsz te, de gyanítom nem a Földön. Fehérjepor, tömegnövelő, multivitamin, sovány túró, csirkemell, rizs, tojás, kondibérlet, meg még ki tudja milyen kiegészítő simán belekerül egy fél havi fizetésbe.



Amúgy meg ha nem akarsz folyton rinyálást olvasni, akkor nem kötelező itt lenni Gyakori kérdéseken. Ha meg itt vagy, akkor meg egyszerűen ne lépj be a számodra nem szimpatikus kérdésekhez. Ha meg mégis végigolvasod, akkor meg legalább ne reklamálj, hülyegyerek...

2018. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
51%
Gyk-n se kötelező rinyálni, jobb lenne értelmes kérdéseket olvasni itt, ahol lehet is érdemben segíteni a kérdezőnek, mert vevő rá és nem csak nyavalyogni/kifogásokat keresni akar. Hülyegyerek.
2018. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
51%
Itt ezen az oldalon megtehetik. Ha akar valaki, minden nap kiír egy olyan kérdést, amelynek oka, hogy elégedetlen az életével (a te degradáló kifejezéseddel élve "rinyálós kérdés"). Ha nem tetszik, ne kattints rá a kérdésre. Ha te annyira rendben vagy az életeddel, hogy képtelen vagy felfogni ezeknek az embereknek a tényleges sorsát és helyzetét, akkor inkább kerüld el ezeket a kérdéseket. Te is jobban jársz, meg a többi is. Ha meg mégis itt vagy, akkor ne panaszkodj. Senki nem tette kötelezővé, hogy itt oszd az észt.
2018. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#26

Olyan mélyre nem süllyedek, amúgy se állna fel rá :)

Na meg még reménykedem, hogy akad még olyan nő aki nem romlott meg, és megtalálom, bár úgy tűnik ezt budapesten kívül kell megtalálnom.

2018. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!