Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a bajotok a lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a bajotok a lusta, dolgozni nem akaró pasikkal?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok azzal, ha így boldog és nem dolgozza ki a belét? Érveket szeretnék! Nem lenne jobb, ha kiegyensúlyozott, szabad ember lenne?
2018. jún. 11. 16:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
10%
Na igen én is le vagyok mindig ócsárolva, azért mert még nem dolgoztam, de nem szakadok meg a keresésben sem. Szal jöhetnek a válaszok hölgyek! 30/F
2018. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
És a kiegyensúlyozott, szabad ember el is tarja magát azért, vagy azt mástól várja? Mert az férfiban és nőben is undorító. Micsoda boldogság mástól függeni!
2018. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 peca1000 ***** válasza:
90%

Ès akkor miből fogsz megélni?


Hogy szálsz be a költségekbe?


Vagy azt várod el, hogy a nőd eltartson?


Remélem trollkodásnak szántad a kérdést.

2018. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Milyen tarsadalomban elnenk, ha mindenki ugy fogna fel, ahogy te? Ez a baj vele.
2018. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
12%

1-es vagyok


3-mas, én nem bánnám, hogyha találnék egy gazdag nőt, aki eltartana engem. S ha meghal akkor átöröklöm a vagyonát, jaj de jó világom lenne :D

2018. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat, nem tudhatjuk, hogy a kérdező nem egy multimilliárdos cég CEO-ja, vagy lottónyertes, vagy egyebek. Bocsánat még egyszer!
2018. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

"Szal jöhetnek a válaszok hölgyek! 30/F" Nemcsak lusta-gondolom anya ad pénzt, mos-főz rá, hanem arrogáns is. Önkritika teljes hiánya. Igazi főnyeremény.

Aztán ezek jönnek fel ide ócsárolni a nőket.

2018. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésre: azzal semmi baj nincsen, ha valakinek laza melója van, akár részmunkaidős, nem hajtja ki a belét és jól érzi magát.
2018. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Lusta és a dolgozni nem akaró nem ugyan az. Hidd el ha anyu apu lakást autót vesz neked,havi 300000zsebpénzt ad neked. Menő ruháid telefonod van fiatalosan berendezve. Tud9d vinni nyaralni szórakozni...még örűlnek is hogy nem jársz dolgozni hanem szabad vagy.

Lusta pasi döglik egész nap a disznóól(ledobált ruhák közt legyek a feje körűl a mosatlan edények miatt,zuhanyzás 3naponta)

2018. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Utálom az egész kapitalizmust, ezt az önmagvalósítást, hajtást, sikerhajhászatot rosszul vagyok tőle. Engem hagyjanak ezzel békébe. Kiegyensúlyozott vagyok most, nem vagyok stresszes, nem kell állandóan hajtanom, güriznem és így jó nekem. Csajok ne akarjátok már, hogy egy munkarobot legyek. Gondolom ti is azt akarjátok, hogy boldog kiegyensúlyozott legyek, na akkor ne várjátok el, hogy a kapitalizmust kiszolgáljam.
2018. jún. 11. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!