Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a bajotok a lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a bajotok a lusta, dolgozni nem akaró pasikkal?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok azzal, ha így boldog és nem dolgozza ki a belét? Érveket szeretnék! Nem lenne jobb, ha kiegyensúlyozott, szabad ember lenne?
2018. jún. 11. 16:42
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Még az ipari forradalom előtt sokkal jobb volt az élet, mert nem volt még olyan, hogy munkakerülő és addig aludhatott ameddig akart. Most jó nektek az, hogy mindig korán keltek aztán güriztek? Kösz nekem nem kell. Én elvagyok, mint a befőtt nincs szükségem munkára.
2018. jún. 11. 19:33
 22/34 anonim ***** válasza:
61%
Hát lenne egy balek aki eltart nekem se lenne szukségen munkára, de nőként többet keresek mint sok pasi,na ezt se sokan tudják közülük lenyelni... Az ilyen aki a randira anyucitól kér pénzt tipus a leggázabb és szidják a nőket mert férfiakat választanak helyettük.. Lol
2018. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nyugodtan töröltesd a válaszom, akkor is provokáció, baromi erőltetett.
2018. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
26%
Én majd akarok dolgozni, mert félek a hajléktalanságtól, de pusztán kényszerből fogok melózni...uhh reggel felkelni borzalmas...amúgy én munkafóbiás vagyok.:\ Lehet röhögni, de ez van. 1-es voltam még mindig.
2018. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 peca1000 ***** válasza:

A szüleid miből tartanak el téged?


Csak nem dolgoznak?


Ők nem lázadtak fel a kapitalizmus ellen?


Ők mit szólnak ahhoz, hogy te nem dolgozol? Elmondtad nekik is az eszmefuttatásod?


Én a helyükben már rég elzavartalak volna téged otthonról.


Minden társadalmi rendszerben dolgozni kellett, az ősközösségtől napjainkig.


Ha a szüleid meghalnak ki fog téged eltartani?


Elárulom, senki.


Hajléktalan leszel, kukákból fogsz kajálni és szépen meghalsz.


De legalább lázadtál a kapitalizmus ellen! :)

2018. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

25


nem leszek hajléktalan, mert akkor inkább a halál :) dolgozni fogok, csak később...

2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Az a bajod a kapitalizmussal,ami a többi hozzád hasonlónak: Ennek az egész rendszernek valahol az alján helyezkedsz el, ha valahol a tetején lennél, egy rossz szót nem szólnál a kapitalizmus ellen. Én is valahol az alján vagyok,bár én dolgozok,vannak céljaim, azok eléréséhez pedig pénz kell.
2018. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
21es sötét vagy mint az éjszaka. Ipari forradalom előtt minden 3adik család földművelésből és állattartásból élt. Tehenet hajnalban fejik,reggel megy a legelőre ahol keső délutánig elvan,délben megpihen ilyenkor is fejik néhányan. Kaszáltak hajnalban mert napközben meleg volt.
2018. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
#27 Ezért kéne kommunizmus és olyan vezetők az ország élére, akik becsületesek és nem lopnak, hanem a társadalmi igazságosság a cél!
2018. jún. 11. 21:48
 30/34 peca1000 ***** válasza:
100%

A kommunizmus alatt is kellett dolgozni.


Akinek nem volt munkahelye, közveszélyes munkakerülőnek nyilvánították, és bűntették.

2018. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!