Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a bajotok a lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a bajotok a lusta, dolgozni nem akaró pasikkal?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok azzal, ha így boldog és nem dolgozza ki a belét? Érveket szeretnék! Nem lenne jobb, ha kiegyensúlyozott, szabad ember lenne?
2018. jún. 11. 16:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
2%
Nyilván az, hogy a többi férfival ellentétbe nem biztosít erőforrásokat nekik, nem a nő nagy álmait akarja megvalósítani, miközben verejtéket izzad a munkahelyén. Nem tetszik nekik, hogy miért nem akar elköteleződni, családot alapítani, gyereket vállalni. Sok nő még azt is mondja, hogy addig nem is férfi a férfi, amíg nem szolgálja a nőnek a kegyeit, és nem lesz egy család, (vagyis a nő vágyai felé) elkötelezett.
2018. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%
Kiegyensúlyozott szabad ember...aki elé anya teszi az ételt 30+ évesen is. Meg a legjobb az ilyen munkanélküli "kiegyensúlyozott" szabad emberekben, amikor állok az utcán várok valakit vagy valamit, odajönnek kezdik a szöveget,hogy "Jó napot, elnézést,stb-stb. a vége a mondókának meg az,hogy nem tudnék e adni vagy 100-200 Ft-ot, vagy egy szál cigit. Nekem se tetszik ez a rendszer, de ez van,ha nem akarunk éhen dögleni,vagy elakarunk valamit érni,ahhoz pénz kell, pénzhez pedig munkával lehet jutni, vagy szerencsével. Meg a kedvenceim az "önérzetesek" "Én nem fogok egy gyárban,vagy akárhol dolgozni ilyen kevés pénzért!" Végzettsége, normális szakmája persze az nincs.
2018. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi bajom vele, de közelebbi kapcsolatba sem szándékozom vele kerülni.
2018. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Azt megértem, ha valaki nem akar éjjel-nappal robotolni és valamilyen olyan munkát végezni, amit utál, gyűlöl, kikészíti, tönkreteszi stb., stb...teljesen rendben van, én sem csinálnék ilyet. Viszont akkor képezze magát és tanuljon ki egy olyan szakmát, menjen egyetemre stb., amivel jobb lehetőségei vannak és olyan munkát végezhet, ami érdekli, szereti és élvezettel végzi. Az, hogy nem dolgozik csak otthon ücsörög...Az mire jó? Miből él meg? Mit csinál? Számomra még akkor is elképzelhetetlen lenne ez, ha rengeteg pénzem lenne és anyagilag nem szorulnék rá arra, hogy dolgozzak. Van hobbim és én is szeretk pihenni stb., de nem tudnék munka nélkül élni...
2018. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 peca1000 ***** válasza:
0%

Nézd meg a Latin szerető című filmet kérdező.


Csakhogy felkészülj! :)

2018. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Enni mannát fogtok vagy az erdőben gyűjtögetni..ja az munka! Közös otthonotok miből lesz,család gyerek???pelenkának utilapú a seggére?
2018. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
17%

1-es vagyok


nekem nem lesz családom, se gyerekem, különben se szeretem a kisgyerekeket...max egy kutyám meg egy macskám lesz. Igen a szüleimmel élek és külön lakásom sem lesz, szóval nem baj, ha nem kapkodom el a munkakeresést. És nem vagy arrogáns se, mert írta valaki, hogy az vagyok :)

2018. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk az, hogy ezeket valakinek el kell tartani. És ha vele vagyok, akkor én leszek az a valaki. Köszi, nem. Számomra a kapcsolat úgy néz ki, hogy nem az egyik élősködik a másikon (mindegy, hogy nő vagy férfi), hanem együtt építjük fel az életünket).


Kedves 1-es, tehát te 30 évesen semmivel sem vagy több, mint egy 10 éves gyerek. Éldegélsz a gyerekszobádban, és ha kell valami, puncsolsz apunak, hogy megvegye. Szerinted te olyan vagy, mint egy férfi? Ne röhögtess.

2018. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a suli sem. Nem fogok azért szenvedni a tanulással, hogy megfeleljek ennek az embertelen kapitalista társadalomnak. Nemhogy lázadnátok ez ellen.
2018. jún. 11. 19:28
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Kapitalizmus, hagyjuk már, nincs neked semmiféle ideológiád, csak egy lusta kis pondró vagy, azzal kezdted, hogy ezt bevallottad. Csak keresed a kifogásokat, hogy miért ne kelljen megmozdulnod. És valószínűleg tudod, hogy ha bármibe is fognál, csak kudarc lesz belőle.
2018. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!