Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a bajotok a lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a bajotok a lusta, dolgozni nem akaró pasikkal?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok azzal, ha így boldog és nem dolgozza ki a belét? Érveket szeretnék! Nem lenne jobb, ha kiegyensúlyozott, szabad ember lenne?
2018. jún. 11. 16:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A kommunizmusban az egyik fő érték a munka, az erőforrás.

És ne haragudj, de nem érdemeljük ugyan azt, ha te egész nap a neten lógtál én pedig most végeztem a házimunkával, mert reggeltől késő délutánig dolgoztam. A lakásban, amit a szintén tanuló és dolgozó barátommal tartunk fent, közösen. A lázadozást ennél okosabban is csinálhatnád.

Ez a mindent le s z a r o k nagyon kevés nőnek jön be, nem vall kiegyensúlyozottságra.

2018. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Simán emberként az (és az ugyanilyen nőkkel is), hogy bezzeg az adómból kifizetett szolgáltatásokat bizony követelik maguknak. Azon kívül nincs túl sok.


De hogy párkapcsolatra nem kéne, az is tuti. Én nem vagyok lusta, dolgozni is szeretek, így már értékrendre, személyiségre sem passzolnánk össze. Ja, és hülye sem vagyok, hogy hagyjam magam kihasználni és majd én tartsak el egy lazsáló férfiembert...

Nekem olyan ember a zsánerem, aki attól boldog, hogy tesz vmit magáért, a világért és tevékeny. Illetve aki van annyira önálló, hogy bizony egymaga is meg tudna élni. Így is lehet vki kiegyensúlyozott, nemcsak úgy, hogy délig alszik, aztán wowozik, aztán meg meccset néz.

2018. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Kommunizmus persze... Mint annak idején a Szovjetunióban, Sztálinék dőzsöltek a nép meg éhezett, főleg vidéken. Nem is nagyon volt miből enni,meg választék sem volt. Itthon is megpróbálkoztak ezzel a remek rendszerrel, f..a jegyrendszer, ha jól emlékszem, termékek alig, hús pl hol volt,hol nem volt,inkább nem volt.. Olyan gazdasági helyzet pedig, amit te szeretnél ,hogy csak a segélyből vígan megélj, itt nem lesz a büdös életbe. Mondjuk nekem mindegy,hogy dolgozol e vagy nem,de esküszöm, hogy nem lesz többet vaj szívem és ha egy 30-40 körüli munkanélküli kér akár csak egy szál cigit is, zavarom el a p..csába.
2018. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Még az ipari forradalom előtt sokkal jobb volt az élet, mert nem volt még olyan, hogy munkakerülő és addig aludhatott ameddig akart. Most jó nektek az, hogy mindig korán keltek aztán güriztek? Kösz nekem nem kell. Én elvagyok, mint a befőtt nincs szükségem munkára."

Az ipari forradalom előtt dolgozhattál volna napi 20 órát bányában te kis önérzeteske, hogy aztán 40 évesen meghalj.

A nagy szabadság addig tart, amíg anyuci-apuci eltart, de egyszer majd megunják, akkor meg pisloghatsz, és örülhetsz, ha minimálbérért (se) kiszolgálhatod a kapitalizmust.

2018. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!