Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/emberek véleménye arról ha egy fiú öngyilkos lesz egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Elhagyott a lány, akit halálosan szeretek (valószínűleg másik fiú miatt) és nagyon ki vagyok borulva pedig nem is voltunk együtt sokáig, sőt, ő nem is szeretett engem szerintem. Csak sírok és sírok. Múlt éjszaka is végig fent voltam, minden percben ő van eszembe, mindenről ő ugrik be. Itthon sem tudnak vigasztalni, hiába próbálnak.

Sokan mondják, hogy nő miatt sírni nagyon nagy butaság, hát még öngyilkos lenni, de nekem most tényleg az volna a legjobb. Mit tudjak most tenni? 20 évesen érdemes feladni mindent?



2018. jún. 11. 17:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

amúgy meg van aki kéz meg láb nélkül születik, meg nyomorék, aztán mégsem szenved. örülj neki hogy egészséges vagy és tedd túl magad. ha mindenki öngyilkos lenne akit elhagynak, már kihalt volna az emberiség.

mindenki életében történik ilyen általában, mégis túl lesznek rajta, sőt, pár év már eszükbe se jut, mert lesz más kapcsolatuk, stb.

te is túl fogod élni, nem olyan nagy probléma ez. nem voltatok együtt 10 évig, nincs gyereketek, stbstb. pár hónap járás után ha öngyi leszel a családod tönkremegy, és mindenki azt fogja gondolni hogy mekkora lúzer vagy.

jóhogy nem már minden adandó probléma meg gond elől az öngyilkosságba menekülnek az emberek. kb a 20 éves kori 2 hónapos járásnál nagyobb problémád lesz az életedben pár évvel később hogy milyen kocsit vegyél meg ilyenek.

2018. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
naigen, az meg a másik. ha énis 20 évesen kinyirom magam az első csalódásom miatt, nem lett volna azóta még három sokkal nagyobb és jobb szerelmem.
2018. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a külsőn kívül is tényleg nagyon jó volt, és minden eltöltött percet élveztem vele. Ettől jobb már hova lenne?

Különben sem hiszem, hogy nekem lesz még 10 nőm, mivel eddig sem voltak, és azt sem, hogy olyan is, akihez tőle jobban vonzódnék.

Gondolok rájuk, de akkor is, bármekkora szégyen, de most nem tudok csak erre koncentrálni.

2018. jún. 11. 18:01
 14/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi lesz később, ahogy mondjátok ettől értek már véget jobb és hosszabb kapcsolatok. Talán azért visel meg ennyire mert tényleg szeretem őszintén.

Azt hittem régen, hogy nem fog nekem kelleni senki, elleszek egyedül és minden pénzem magamra költöm, autóra stb. Most már ez sem vigasztal, mit ér minden ha egyedül kell lefeküdjek, felkeljek. Eddig bármit csináltam mindig eszembe jutott ő, hogy vár meg stb. most pedig nincs, mert ő nem akar engem.

2018. jún. 11. 18:06
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy hatásos?

Volt exem, aki azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz.

Megundorodtam tőle teljesen. A végén az se érdekelt volna, ha tényleg begyógyszerezi magát, mert legalább megszabadulok tőle.

Te se neki okozol fájdalmat.


Ez amúgy is most csak arra megy ki, hogy fájdalmat okozz valakinek, de nem akarsz meghalni.

Tavaly egy 16 éves lány ismerősöm lett öngyilkos. Ott zokogott, amíg kiértek a mentők, hogy nem akar meghalni, csináljanak valamit. Az anyja kezében halt meg. Azóta teljesen tönkrement az a nő. Nem adok neki öt évet, és utána megy. Kinéz 80-nak.


Ülj le, és őszintén beszéld meg magaddal, hogy VALÓJÁBAN mire vágysz.

Szerelem, boldogság, párkapcsolat, család, házasság, gyerekek? Karrier, tanulás, előrejutás, lakás, kocsi, nyaralás?

Akkor is öngyilkos lennél, ha holnap nyersz egy milliárdot? Nyilván nem.


Várj egy évet. Ha akkor is még öngyilkos akarsz lenni, akkor tényleg meg akarsz halni. Egy örökkévalóság a semmiben: megvár. Egy év nem jelent semmit.

2018. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem fenyegetőzöm, ennyire nem égetem le magam. A lány ezekről nem is tud, szerintem azt hiszi, hogy én is oly könnyedén túlléptem, és meg sem hatott. Igaz, nem is mutattam előtte semmit.

Eddig csak a pénz számított nekem is meg a karrier. Eszem ágába sem volt csajozni menni az egyetemre, csak a diploma miatt, hogy később sikeres lehessek.

Most azonban semmire sem vágyom jobban, minthogy mellettem legyen, akit szeretek még ha nincs is villa meg Porsche a garázsban.

Ha a szívemre teszem a kezem, akkor is csakugyan inkább meghalnék, azt tényleg könnyebb lenne mint szenvedni.

Tegnap ebből kifolyólag úgy mentem át a sínen, hogy nem néztem szét és egy induló villamos majdnem elütött. Egyáltalán nem rázott meg.

2018. jún. 11. 18:15
 17/32 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy mentem át, hogy közben gondolkodtam és elfelejtettem szétnézni előtte.
2018. jún. 11. 18:16
 18/32 anonim ***** válasza:
68%
Nincs olyan nő, aki miatt érdemes lenne öngyilkosnak lenni, vagy akár sírni. Egyik sem ér annyit.
2018. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
De mi van akkor ha tényleg ő marad az utolsó? Évek múlva is az lesz bennem, hogy volt egyszer egy csaj, akit szerettem, és ő volt az utolsó... és neki sem kellettem ráadásul.
2018. jún. 11. 18:26
 20/32 A kérdező kommentje:

A francba, hogy miért kellett ez megtörténjen?!

Vagy mit ronthattam el, hogy így kellett történnie?

Hiába hívom fel, és kérem, hogy mondjon el mindent, vagy, hogy hozhatnám helyre, ő nem akarja.

Előre félek az éjszakától megint.

2018. jún. 11. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!