Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/emberek véleménye arról ha egy fiú öngyilkos lesz egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Elhagyott a lány, akit halálosan szeretek (valószínűleg másik fiú miatt) és nagyon ki vagyok borulva pedig nem is voltunk együtt sokáig, sőt, ő nem is szeretett engem szerintem. Csak sírok és sírok. Múlt éjszaka is végig fent voltam, minden percben ő van eszembe, mindenről ő ugrik be. Itthon sem tudnak vigasztalni, hiába próbálnak.

Sokan mondják, hogy nő miatt sírni nagyon nagy butaság, hát még öngyilkos lenni, de nekem most tényleg az volna a legjobb. Mit tudjak most tenni? 20 évesen érdemes feladni mindent?



2018. jún. 11. 17:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

Szia

Tanácsot nem igen adhatok, mert nem éltem azt át, amit te, de a véleményemet leírom.

Lány vagyok, pár évvel fiatalabb nálad. Elhiszem, hogy szeretted azt a lányt, és azt is, hogy most magad alatt vagy. DE! nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő. Simán lehet, hogy találkozol valaki mással, és elfelejted a mostanit.

Foglald el magad másokkal, annyi lehetőság vár még rád az életben! :)

Ha valaki azért lenne öngyilkos, mert én elhagytam, akaratlanul is önmagamat hibáztatnám, a családodról nem is beszélve.

2018. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ne is gondolj ilyen dolgokra. Nem csak egy nő van a világon, találni fogsz másik lányt aki szeretni fog. Fiatal vagy még, előtted az élet.
2018. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Volt egy fiú, fél éven át ezzel fenyegetett... És tartott sakkban. Végül nem bírtam a nyomást és azt, hogy nem élhetem az életem, mert valaki azzal zsarol, hogy megöli magát és elküldtem a halál fszára, hogy jól van, tudod mit, akkor öld meg magad, le vagy szarva.


Nem tette meg. Igaz, otthon földhöz verte magát 1 liter vodkával, de él és virul.


Szánalmasak ezek az emberek. És nem azért, mert rossz nekik, mindenkinek rossz, ha elveszít valakit, akit szeret, vagy ha nem szeretik viszont. Én is éreztem úgy, hogy megdöglök, annyira rossz ez. De soha, senkinek nem keserítettem meg ilyennel az életét. Az a baj az öngyilkosokkal, hogy tönkreteszik azokat, akik körülveszik őket. Mert önzőek. Mert nem gondolnak arra, hogy kit csinálnak ki ezzel, élen a szüleikkel, barátaikkal.

21

2018. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Betegesnek tartom. És bár sajnálom az ilyen embereket de én őszintén bevallom hogy nem tudnék egy ilyen emberrel foglalkozni. Én ehhez türelmetlen vagyok.
2018. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
gyermekem. ilyenkor mindig azt gondolja mindenki hogy ő volt a nagy ő és ennél már nem lesz jobb és nem szeret majd senkit. valóságban ez csupán hormonális agyi stimuláció, nincs valóságalapja. idővel elmúlik. várd ki. addigis csinálj valami értelmes dolgot. ezermillióan vannak ilyen helyzetben nap mint nap a föld nevű bolygó 7ezer milliós lakosságából. mégse mennek tömegesen a dunának. sajnos én is azt tudom mondani mint mindenki más: nőj fel, légy férfi. minden ember túlesik ezen.
2018. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon megértelek: én 18 évesen akartam öngyilkos lenni egy lány miatt. Irtózatosan szenvedtem!

Úgy éreztem, hogy ilyen nő nincs több a világon!

Hát közlöm veled, hogy VANNAK!

Ha akkor nem térít észhez egy hivatásos ribi, akkor most nincs édesanyám, két gyerekem, imádnivaló feleségem, házam, terepjáróm (szeretőim) és nem élhetném ezerrel ezt az életet!

Ne kezdj el rinyálni a csajnak, mert egyetlen csaj sem bírja a gyengeséget; ne alázd meg magad - soha nem fog sajnálni! Idd le magad, dugj meg vagy 4 ribit és mielőbb állj talpra!

Ha mégsem menne segítség nélkül, akkor válogass a telefonszámok közül, de ne csinálj visszavonhatatlan baromságot!

[link]

2018. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

A gond csak annyi, hogy más elkezd újra csajozni, hip-hop talál magának mást, de nekem ez nem megy.

Most évekig nem fogok nőhöz érni, addig pedig őt sem fogom tudni kicsit feledni.

Utolsó, neked bejött az élet és nagyon szerencsés vagy, de lehet nekem nem ezt fogja hozni a sors.

2018. jún. 12. 08:08
 28/32 anonim ***** válasza:
Amíg nem hiszel magadban, addig más sem fog benned!
2018. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Ezt hallottam már, és bizony nagy baj mert most egyáltalán nem tudok magamba hinni. Csak azt látom, hogy vége. Más lányokra rá sem tudok nézni. Most nyáron egyszer sem fogom őt látni mert vége az egyetemnek és hazamegy, de én mindig látni akarom. Hónapok fognak eltelni anélkül, hogy tudnám, hogy mit csinál. Akivel eddig mindig együtt voltam, egész nap beszélgettünk most meg fog szűnni létezni. Hát borzasztó.

Ha pedig arra gondolok, hogy közben a barátjával van (mint kiderült van neki, csak nem akarja elhagyni) akkor még jobban megfájdul a szívem.

2018. jún. 12. 10:43
 30/32 A kérdező kommentje:

Egyébként akik azt írták, hogy az ilyen emberek csak feltűnést akarnak, és másnak okozni fájdalmat ezzel én nem így vagyok.

Ha öngyilkos lennék csak magam miatt tenném, és nem azért mert a csajnak ezzel most biztos mennyire rossz lenne. Lehet az lenne, lehet nem. Nem is érdekel. Egyedül az, hogy nekem legyen könnyebb. Nehogy már ő dob ki engem, én szenvedek miatta napok óta és még én legyek rá tekintettel, hogy ez most hú vajon mennyire fogja bántani, ha fogja egyáltalán.

2018. jún. 12. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!