Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egypasinak bejövök, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egypasinak bejövök, akkor fog e hivni ilyen esetben, vagy megsertödött?

Figyelt kérdés

Igy ismerkedem valakiveel, aki eleg lovagias es meghivott ide oda , de nem volt köztunksemmi .

Tegnap hivni akartde en veletlneul kinyomtam ahogy fel akartam venni azert mert szappanos volt a kezem , irtam es elnezest kertem mondtam h majd vissza fogomhivni

De vegul hivtak a rokonaim es nem törtent meg a dolog nem hallattam magamról es most nem tudom ha nem e volt bántó amit tettem , varom ma hatha jelezne , de azóta se kep se hang .

Meg nagyon az elejen van a dolog , abból indulok ki , h ha erdekelt úgyis hivni fog es ezert nem lesz vege.

Nem merem hivni mert most a voltfelesegevel van programja a gyerekek miatt .

Mit szóltok , ennyi volt ?



2018. jún. 15. 12:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azert elöfordult olyan is h itt azt a tanacsot kaptam h mire varsz, kezdemenyezz nyugodtan ( mas eset kapcsan ) es a vege ciki lett . Nem lehet tudni h mennyire várjavalóban azt a hivast vagy miert hagyta ö abba a keresest lehet foglalt
2018. jún. 15. 13:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nőtől mentsen meg az Isten mindenkit.

Megígéri hogy felhív, nem teszi. Játszmázik, taktikázik, provokál.

Nekem normális emberi kapcsolat kell egy nővel. Ha megígér valamit akkor megteszi, nem próbál manipulálni.

Ha a kapcsolat elején iylen manipulaív és számító vagy mi lesz később?

Meg tényleg úgy gondolod ha valaki költ rád valamit akkor azért ellenszolgáltatás jár és nem hagyja veszni a pénzét.

Ha együtt lenne az a pénz amennyit költöttem nőkre úgy hogy nem lett belőle semmi akkor milliomos lennék.

2018. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd azt a pasit futni, legyen esélye találni egy normálisat.
2018. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!