Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem ismerőse -ebből kisülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ismerőse -ebből kisülhet még valami értelmes?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, mondhatni véletlenül, mivel a munkahelyével akadt dolgom. Nagyon szimpatikus volt már elsőre is, azóta egyszer szexeltünk is. Nem feltétlenül szeretnék kapcsolatot, de jó viszonyt igen, több okból kifolyólag is.

Viszont rájöttem, hogy az exemmel elég közeli ismerősök, és rengeteg olyan szituációban voltam, ami miatt nem szeretném, hogy elítéljen az ”új pasi”. Tartok tőle, hogy az exemmel való közös ismerőswik lejáratnak, szóban, vagy hasonló..Szerintetek ebből mi lesz? Hét elején találkozunk legközelebb, engem nagyon feszít a téma..

27N 36F



2018. jún. 16. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert néha a farkára húz, nem jelenti azt, hogy segíteni is fog. Ha olyan nagy ember, sejti, hogy honnan fúj a szél.
2018. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sejtem h miért van egyre több nő gyülőlő,szégyenlem néha h nő vagyok.

Mi sül ki ebből,majd ha megun vagy megtudja a multadat,meg h érdekből ... vele,kereshetsz uj érdekpasit. :O Pofám leszakad.

2018. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy en most pont, hogy nem erdekbol hajtok ra, csak ugy ertem, masra nagyon nincs is lehetoseg, nem hiszem, hogy komolyabban tervezne velem ugy, hogy en magam is meseltem neki magamrol elegge alja dolgokat, kivancsi voltam, hogyha oszinte vagyok, hogyan reagal.
2018. jún. 16. 18:59
 14/14 A kérdező kommentje:
Teljesen raalltam, testileg (is)
2018. jún. 16. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!