Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek arról, ha egy férfi, tudatosan étkezik az egészsége miatt?

Figyelt kérdés
Többnyire egészségesen étkezem, de szóba jöhetnek egészségtelenebb kaják is, csak ezek mértékkel, élvezetként, ami még nem megy az egészség rovására.

2018. jún. 17. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Orulok neki.
2018. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
A legtöbben így étkeznek, így semmi extra. Azért szerencsére ma már egyre kevesebb az az ember, aki az egészségtelen kajákat nem élvezetként, hanem töménytelen mennyiségben fogyasztja. Nyilván van ilyen is, de azért már nem kiemelkedő, ha valaki normálisan étkezik.
2018. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendben van ez így.
2018. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem menőzésből írtam ki a kérdést. :D Csak ritka az az ember, aki tudatosan étkezik, és az zavaró lehet nekik, ha valaki sznoboskodik.
2018. jún. 17. 14:58
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Örülök, mert ha tetszik hanem mellettem is így enne, mert nálam a finomliszt, kristálycukor hiányzik a konyhából, de a nasi csoki néha jöhet. :D
2018. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha mértékkel van fogyasztva a csoki, nasi, csak az élvezet marad, és egyszer élünk. :)
2018. jún. 17. 15:03
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Marhára nem érdekel addig, amíg engem nem próbál "megtéríteni"
2018. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Alapvetően ezzel semmi baj nincs de pédául egy srac akivek randizgattam nehezen oldotta meg és semmi tanácsot nem fogadott el. Nem egyszer fordult elő, hogy úgy jött a moziba, hogy kezében 2 barna zsemle plusz csirkemell sonka mert ő éhes, mindig ugyanakkor kell ennie stb. Baromi égő volt, hogy sparos kis szatyorral mászkált a mozinál meg a teremben rakta össze a szendvicset mikor direkt light colát vettem, hogy ihasson belőle meg tönkölyös ropit és szart rá. Máskor egy bál előtt is ugyanezt eljátszotta, a bejáratnál ahol 100 ember volt gyömöszölte magába az ugyanilyen szendvicset, majd megfulladt, hogy gyorsan megegye majd az eseményen alig evett csak mentes vizet iszogatott, mikor ott is volt sovány hús, saláta, minden. Emellé mindenhova 2 literes üveg vízzel jár, nyomkodja bele a hátizsákjába amivel szintén csomót égetett. Bárhol elővette a 2 literes üveget akár egy étterem középen is mert ő ott nem vett vizet mert drága. Elzárkózott minden alternativ megoldástól, egy fagyit nem lehetett vele megenni hiába volt pl cukormentes. Szóval ha kulturáltan csinálod tök jó, én is figyelek rá de nem minden áron magamat is égetve.
2018. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Ne keverj össze a percre pontosan evő gyúrósokkal. :D

2018. jún. 17. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Férfiként azt tapasztalom, hogy bejön a nőknek, ha odafigyelek magamra és nem eszek össze minden hulladékot. Mondjuk ez nem is nehéz számomra, 2. éve már, hogy tudatos táplálkozási rendet követek.
2018. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!