Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek arról, ha egy férfi, tudatosan étkezik az egészsége miatt?

Figyelt kérdés
Többnyire egészségesen étkezem, de szóba jöhetnek egészségtelenebb kaják is, csak ezek mértékkel, élvezetként, ami még nem megy az egészség rovására.

2018. jún. 17. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a gyúrósok ennyi zsömlét tolnak, akármilyen "barna".
2018. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
imádnám
2018. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem manapsag ez alap. Vagy minimum trend. Nem tudo

A tobbiek hol enek vagy en hol elek hogy ez nekem nem tema... sok esetben a pasik meg jobban is oda figyelnek az etkezesre vagy hogy mit egyenek...

2018. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól teszi. Én is így csinálom.
2018. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!