Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire zavar ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekelne mert az önbizalmam a béka segge alatt.

Van egy hibám: Vannak hegek az arcomon,örökletes.Azért elég látványos.Kevés van belőle,de azok látszanak.Lényeg:nincs szép bőröm.

Sosem volt gondom párkeresés terén sőt,sosem kaptam még visszautasítást.Visszajelzések alapján nagyon szép lány vagyok,szép vonásokkal,jó alakkal,én mégis attól félek,hogy ez egy kizáró ok.Engem borzasztóan zavar.Titeket?


2018. jún. 20. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem zavarna, bár látatlanba nehéz megmondani.
2018. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Semennyire, mivel nem vagyok felszínes.
2018. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De jó,köszi a válaszokat!Ennek örülök!
2018. jún. 20. 19:03
 4/11 NDSM ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna! Egyébként is, aki csak a külsőt nézi az rendszerint rosszul dönt!
2018. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez így tipikusan olyan, hogy esztétikai hiba, látnunk kéne képileg miől van szó..


DE! Miután azt is leírod, hogy élőben egyátalán nem szenvedsz hátrányt emiatt, így értelmét veszíti a kérdés.


Tehát az oka az önbizalomhiányodnak nem egy valós létező dolog, hiszen abszolút egyértelmű visszajelzéseket kaptál az aggodalmaidra. Innentől kezdve a gondolkodásmódod az, ami... szóval a probléma csak a fejedben létezik, te hozod létre magadnak a képzeleteddel.



Ezzel mit is lehetne kezdeni... 🤔

Alapvetően a szükségleteink irányítják az életünket, motivációink és érzéseink is ebből fakadnak. Szóval a helyzetben amikor elhiteted magaddal, hogy van egy társas kapcsolatokat nehezítő tényező a külsődön, akkor elkeseredettséget érzel, mert szükséged van... egyrészt az önbozalomra, másrészt pedig társaságra?

2018. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs problémád, akkor minek aggódsz?? Komolyanbmeg...
2018. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem szexi is tud lenni, ezt lanykent mondom.

Egyszer lattam egy lanyt a buszallomason, az allatol a homlokaig huzodott at arca egyik oldalan egy kb fel centis heg. Gyonyoru volt a lany, es a heg, eskuszom jol allt neki. Kesobb megtudtam, hogy egy kutya harapta arcon meg gyerek koraban. Ez szomoru dolog, de latszott rajta, hogy nem feszeng miatt, pozitiv volt a kisugarzasa. Nem szabad hagyni, hogy egy ilyen pecsetet nyomjon az eletedre.

2018. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem vágás heg van a fejemen, sohasem zavart. Nem zavarnak az ilyen bőrhibák, semmit nem tehetünk ellene. Biztos szép vagy, főleg hogy kapod a visszajelzéseket.
2018. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is annyira feltünő, vagy épp emiatt vagy különleges /poz. értelemben/.
2018. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bárányhimlős heg az arcomon. Szerintem nem lehetne eltüntetni. Már megszoktam amúgy. De kétlem, hogy ez a szexepilem :D
2018. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!