Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire zavar ha egy lánynak aki tetszik màr van egy gyereke?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát azért függ, hogy hány évesek vagyunk , hogy a nő a 20-as évei elején jár meg esetleg én is, de ha már inkább 30 vagy 30-asok vagyunk más.


engem leginkább ilyen esetben az apuka érdekel, hogy vele milyen a helyzet.....elég régóta mentek e már külön vagy még összejöhetnek e újra, illetve az apuka mennyire problémás eset, beleköt e mindenbe, agresszív típus e, vagy békés normális.

2018. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
Engem biztos zavarna,mert már volt egyszer toltott galamb, vagyis használva. És nem is,az érdekel hogy volt,hanem az hogy ha szakitott a pasijával, aki öt megtoltotte hogy gyereke legyen,akkor más pasit is dobni fog. És amugy nem kell lefekudni fuvel fával, én pl 25 vagyok és szuz, sosem volt csajom,de ha én kibirom sze..x nélkul, amit a férfiak nehezebben birnak mint a nők,akkor a nő is birja ki.
2018. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lehet ő is csak eggyel feküdt le, akivel együtt voltak hosszabb ideig, és azt hitték együtt is maradnak...
2018. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egészségére... nem kellene.
2018. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nekem is van 2, elváltam...
2018. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!