Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgondolkoztatok már ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkoztatok már ti is azon mi lesz akkor ha nem adatik meg a lehetőség számotokra, hogy együtt legyetek valakivel akivel boldogok tudtok majd élni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 22:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtam, és borzalmas. Egyedül félembernek érzem magam, ez az igazság. Akkor is, ha ez helytelen és egészségtelen.
2018. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Gyakran eszembe jut, hogy ha nem találtam volna meg azt a férfit, akivel az életemet készülök leélni, akkor otthon élnék a szüleimmel, a szobámban, és igazából tök fszán ellennék a kényelmes kis világomban. Zárkózott természet vagyok, sosem okozott gondot a magány, örülök, hogy megtaláltam azt az embert, aki nem fáraszt és untat hosszabb távon. Nagyon nehéz volt megtalálni, volt rá esély bőven, hogy nem sikerül.
2018. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak ezen gondolkodom évek óta és nem tudom elfogadni :(
2018. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#20

Te nem érted.

Egy szóval sem mondtam, hogy egy párkapcsolat nem jár örömökkel, élményekkel.

Én csupán annyit állítok, hogy ha az ember egyedül nem képes tökéletesen boldog lenni, akkor párkapcsolatban sem lesz soha az. A boldogság nem függ semmitől és senkitől rajtunk kívül.

Másfelől pedig nem keverném össze a boldogságot az örömökkel, élvezetekkel.

Én akkor is boldog vagyok, ha szomorú vagyok. A szomorúság is egy létállapot, amit tudni kell megélni.

2018. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24

Igen, nagyjából valami ilyen választ vártam tőled. De én egy szóval se írtam, hogy az ember egyedül nem lehet boldog. Rendben, lehet, hogy rád nincsenek hatással más emberek és az érzelmeik, de rám igen, hozzáad a boldogságomhoz és ezzel rajtam kívül még nagyon sok ember így van, ami szerintem nincs is gond. Ettől viszont még teljes embernek érzem magam, nem függök a másiktól vagy dől össze teljesen az életem ha elhagy.

Mert szerinted egy párkapcsolat csak öröm meg élvezet?

Ellentmondás van abban, amit írsz. Ha én szomorú vagyok, akkor csak szomorú vagyok, nem vagy boldog, de rendben van ez így, mert megélem az érzéseket, nem pedig elnyomom magamban. Az önfejlesztő könyvek, amik állandóan a pozitív gondolkodást sulykolják az emberbe írnak ilyeneket... Bár kezdem azt gondolni, hogy talán nem teljesen ugyanazt értjük a boldogság szó alatt.

De nem fogok ezen veled vitatkozni, mert úgyis csak magadnak adsz igazat.

2018. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!