Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma így működnek a dolgok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma így működnek a dolgok a lányoknál?

Figyelt kérdés

21 vagyok és az egyetemről az egyik lámy csoporttársam érdekesen szokta megoldani a dolgokat.

21 éves szintén a lány és mivel elég jóban vagyunk, mondta hogy hát ő úgymond “jóbarát” egy +40es pasival és mennek majd külföldre nyaralni meg vitorlázgatni, a pasi a szintém 40-50es barátait is viszi ,de ez csakis pasis nyaralás lesz, csak ő lesz csaj.

Ja meg még hozzátette hogy jaj hát egy kicsike kavarás is van a oasival de semmi komoly hihihi....

Természetesen ő semmit nem fizet bele a myaralásba...miért is,elég ha létezik.

Hozzátenném,hlgy egy nagyon omos lányról van szó 4 felett van az átlaga az egyetemen, úgy hogy 2 szakot végez egyszerre és egyik sem büfészak...plusz tényleg mindenről lehet vele beszélgetni,mindenhez hozzá tud szólni.

Ja amúgy úgy sejtem nem ő az egyetlen lány az egyetemen,aki ilyet csinál...

Manapság komolyan ez kell? Ilyen romlott világban élünk?

És akkor sok csóró egyetemista srác meg csodálkozik miért nem talál normális lányt...

Vélemény?


2018. júl. 5. 16:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, ez elég gáz, de hát ha lány lennék én is ezt csinálnám.
2018. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Arany ásók ennyi.lekell szarni az ilyet!
2018. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sose csináltam ezt, mert inkább elmentem dolgozni, de nekem nem gond, hogy van aki ebből él. Pasik közt is van ingyenélő, addig nincs vele bajom, amíg nem akar tőlem semmit.
2018. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

?

Találkoztál egy ilyennel, oké.

Mi köze a többi nőnek ehhez?

2018. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ma így működnek a dolgok a lányoknál?"


Nem ma, régebben és mindig is volt ilyen.


Van aki az anyagi oldalát nézi és van aki ténylegesen oda van az idősebb férfiért. Ez nem egy új keletű dolog.

2018. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Régebben ismerkedtem pár egyetemista csajszival,nagyjából a 15. után arra a megállapításra jutottam,hogy inkább hanyagolom az egyetemistákat.

15-ből 15-nek elég elb*$zott volt az életfelfogása és a morális iránytűje.

A személyes statisztikám alapján mind ilyen,de attól még biztos lehet normálisat találni.

Ha rám hallgatsz nem az egyetemen ismerkedsz.

28/F

2018. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó,mondanál példákat?
2018. júl. 5. 16:45
 8/20 Derwer ***** válasza:
Puncs.hu-t nézd meg, az az igazi kirakat vásár...
2018. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A lányok egy részénél így működnek, igen.

És?

Régen meg a lányok 100% anyagi okok miatt adták férjhez, jellemzően náluk idősebb pasihoz.

Mi ebben az újdonság?

Inkább az az új, hogy manapság van nő, akinek NEM ilyen kapcsolata van.

2018. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

"Ilyen romlott világban élünk?"


Kicsit el vagy tévedve, ez a földi élet normális természete. Amikor még állatok voltunk, akkor is működtek a dolgok. A nőstény nem az élhetetlen selejthez vonzódik, hanem a sikeres hímhez.

2018. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!