Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma így működnek a dolgok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma így működnek a dolgok a lányoknál?

Figyelt kérdés

21 vagyok és az egyetemről az egyik lámy csoporttársam érdekesen szokta megoldani a dolgokat.

21 éves szintén a lány és mivel elég jóban vagyunk, mondta hogy hát ő úgymond “jóbarát” egy +40es pasival és mennek majd külföldre nyaralni meg vitorlázgatni, a pasi a szintém 40-50es barátait is viszi ,de ez csakis pasis nyaralás lesz, csak ő lesz csaj.

Ja meg még hozzátette hogy jaj hát egy kicsike kavarás is van a oasival de semmi komoly hihihi....

Természetesen ő semmit nem fizet bele a myaralásba...miért is,elég ha létezik.

Hozzátenném,hlgy egy nagyon omos lányról van szó 4 felett van az átlaga az egyetemen, úgy hogy 2 szakot végez egyszerre és egyik sem büfészak...plusz tényleg mindenről lehet vele beszélgetni,mindenhez hozzá tud szólni.

Ja amúgy úgy sejtem nem ő az egyetlen lány az egyetemen,aki ilyet csinál...

Manapság komolyan ez kell? Ilyen romlott világban élünk?

És akkor sok csóró egyetemista srác meg csodálkozik miért nem talál normális lányt...

Vélemény?


2018. júl. 5. 16:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

6. vagyok.Látom sokan magukra vették pedig direkt odaírtam,hogy a saját statisztikámat vettem alapul és nem szentírás.

Röviden összefoglalva szerettek több vasat tartani a tűzbe.A munkáról olyan véleménnyel voltak,hogy szerintem a mai napig a szüleik tartják el mindet.De elméleti síkon nagyon vágták az életet,csak gyakorlatuk nem volt benne.

Valamelyik hisztis volt,valamelyik kétszínű.Nem azt mondom,hogy egyetemisták között van csak ilyen,de én köztük sokkal találkoztam.

2018. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

Ma is sikerült megköpködni a fiatal lányokat, akár igaz a történet, akár nem. Hozzáteszem kíváncsi vagyok kérdező, hogy fordított esetben (te, plusz egy 40+-os, számodra vonzó, és kellően vagyonos nő) elutasítanád dolgot?


Mielőtt valaki félreérti: férfi vagyok, pusztán úgy gondolom, hogy mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Ha frusztráltan köpködjük a másikat, attól nekünk nem lesz jobb.

2018. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
Mindig voltak pénzéhesek, apakomplexusosak, szajhák, és lesznek is. Egyetemen inkább büfészakokon vannak ilyenek, de ezek szerint máshol is. Nagyon elhitték hogy az amerikai pitében látottak az igazság az egyetemen, tesznek is érte hogy olyan legyen.
2018. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Találkoztál EGY ilyen lánnyal, ezért "manapság így működnek a dolgok"... Én is 21 éves egyetemista lány vagyok, nem csak "nem büfészakon" tanulok, hanem egy határozottan nehéz szakon. A kérdésre válaszolva: nem, nem így működnek a dolgok. Eddig egyetlen lánnyal sem találkoztam, akit az idősebb pasija pénzelt volna. Vannak barátnőim, ismerőseim, akik kimondottan rászorulók, ők minden lehetőséget megragadnak, hogy annyi ösztöndíjat, támogatást összeszedjenek, amennyi elég a megélhetésükhöz és amint az idejük engedi, diákmunkát keresnek. Nyilván nem ismerek az évfolyamon mindenkit olyan mélységben, hogy tudjam, hogy kinek honnan van pénze, lehet, hogy vannak, akiket öregebb pasi pénzel, de nagyon nem ez az általános.
2018. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Manapság"...Ahogy már írták, anno is az érdekházasság volt a jellemző. Ha neked megadna valaki mindent azért, mert létezel, nem élnél vele? Dehogynem. Ha nem lenne a barátom, már én is belementem volna ilyesmibe, ismerek lányokat, akiknek szintén idősebb, gazdag pasijuk van. Nekik nem kell albérlettel foglalkozni, kaján sem kell agyalni, több ideje marad tanulni, szórakozni. Amivel aztán később jobban is élhet akár, mint az adott pasi.

Ha még csak nem is "büfészakos" (mondom ezt design tanulóként, bár ne hidd, hogy az lébecolás), akkor főleg semmi ellenvetésed nem lehet.

20L

2018. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ez technikailag k#rvaság...
2018. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

@16: Jaj de kis naiv vagy...(vagy még rosszabb: álszent)


(12-es voltam)

2018. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
azért mert valakinek okos, még nem biztos h minden rendben van vele..én azt vettem észre h az ilyen hiper szuper matek ,fizika,programozó zseniknél...akik télleg iszonyat jók ...nagyon nnincs minden rendben...nem csak a nőknél... és előbb utóbb teljessen lelki sérültek lesznek.Tisztelet a kivételnek..bár olyat még nem láttam... :D
2018. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Közgazdásznak tanul az illető lány, két gazdasági szakon.
2018. júl. 6. 00:10
 20/20 anonim ***** válasza:
Van normális lány is, csak rossz helyen keresed.
2018. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!