Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne egy olyan normális prosti, aki "jól" el tudná venni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Az első alkalomra egy kicsit jobbat szeretnék. 20F
2018. júl. 11. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell egyéb mint 40ezer és 2szabad óra. Rosszlányokról bárki aki szimpatikus és vállal ilyesmit.
2018. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Vagy keress egy normális nem-prosti lányt, és ő ingyen megtenné...

Egyébként mi értelme a kérdésnek? Felmész egy ezzel foglalkozó oldalra és megnézed, mennyit kérnek azok a lányok, akik tetszenek... Ennyire nem lehetsz önállótlan..

2018. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Milyen 40 ezer ember? 10-15 ért szoktak lenni és normálisak. Bár ebből kevés foglalkozik szüzekkel.

Csak vigyázz ám velük, ha látják rajtad, hogy hülye vagy mint a segg, elveszik a pénzed, de szex nem lesz.

2018. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.: Bocsi a tudatlanságomért, de mihez kell két óra? Szerintem sokkal gyorsabban elmegyek.


2.: És hogy találjak olyan lányt? Még randira sem nagyon akarnak velem menni a lányok, nemhogy lefeküdni. És néztem már pár oldalt, de sehol nincsenek árak kiírva, hanem fel kell őket hívni, ahoz meg nekem nincs kedvem, hogy 20-30 nőt felhívjak érdeklődni.


3.: 15ezer körül van olyan is, aki foglalkozik szüzekkel? Tudom, hogy el lehet titkolni, de szerintem jobb élmény lenne, ha tudná és amiatt máshogy állna hozzá kicsit.

2018. júl. 11. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Te is tudod, hogy nincs erre általános recept.

Mondjuk ezek után, hogy még egy nyavalyás prostit se tudsz felhívni, hogy mennyibe fájna a dolog, el tudom képzelni, mennyire lehetsz magabiztos, céltudatos, és kommunikatív.....

(#2 voltam)

2018. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"1.: Bocsi a tudatlanságomért, de mihez kell két óra? Szerintem sokkal gyorsabban elmegyek."


HAH! Most mondtad pont, hogy jól akarod elveszíteni. Ha 15 perces kell az nagyon gyorsan lezavar és kidob, az egy órás nagy része is csak kapkodással megy el, ha tényleg ki akarod élvezni és azt akarod, hogy a csaj flörtöljön, előjáték+utójáték, nem kapkodás, akkor az minimum 2 óra


viszont nézve a felhozatalt... én nem igazán látom őket gerjesztőnek, olyan lestrapáltak... de ha kanos lennék, akkor lehet szebben látnám őket

2018. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5.: Nem hinném, hogy itt meg kellene magyaráznom, hogy miért nem szeretnék prostikat hívogatni telefonon, árajánlatokat kérni. És nem is erről szólt a kérdés.



6.: Értem, köszi. Én nézegettem 2-3 oldalt és láttam pár elég szép lányt.

2018. júl. 11. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Te kérdezted, de oké...

2018. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8.: Az volt a kérdésem, hogy "Szerintetek miért nem szeretnék prostikat telefonon felhívni, hogy árajánlatot kérjek tőlük?"?
2018. júl. 11. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ha még egy szolgáltatásért se vagy képes árajánlatot kérni, tényleg nehezen tudhatsz nőt fogni. Ennyi erővel egy hótidegentől is megkérdezhetnéd az utcán ahelyett, hogy leginkább kompetens "szakemberrel" beszélnél.
2018. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!