Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne egy olyan normális prosti, aki "jól" el tudná venni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Az első alkalomra egy kicsit jobbat szeretnék. 20F
2018. júl. 11. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálam egyetlen villanyszerelőt nem érdekelt, hogy előtte hányan melóztak már itt?

Nem kell ajánlatot kérni, amit én hallok, egy óra: 2 menet 15 ezer, és kb mindegyiknél ilyen, mindenkinek.

De elmondják, kérdés nélkül is.

2018. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Budapesten egy óra 15-20 ezer forint, nagy különbségek nincsenek. Vidéken valamivel olcsóbb. Célszerű egy órára menni. Ha elsőre gyorsan elmész, rövid szünet után lesz meg egy próbálkozásod.


Olyat nézz, akinek van sok jó beszámolója, akkor nagy negatív meglepetés nem érhet. Garancia persze semmire sincs, de az akkor sem lenne, ha a hagyományos úton jönnél össze egy lánnyal.

2018. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mondjuk az nekem is furcsa, hogy nem mersz felhívni egy prostit, hogy néhány dolgot megkérdezz tőle.

Bár tudom a mai fiatalok elszoktak a telefonálástól

2018. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van, akivel viberezni is lehet. :)
2018. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!