Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoozik vagy nem? A barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoozik vagy nem? A barátomat "megtaláltam" a badoon, illetve egy közös ismerősünk talált rá. Többi lent:

Figyelt kérdés

Szóval rákérdeztem mit csinálsz ott fent?

Ő azt nem is használja azt mondta csak úgy lett....a profilja ki van töltve és a magamról című részben is írt bemutatkozást 😂

Vicces a fiúm, mert ha a facebook is kapcsolta össze a kettőt nem tölti ki magától a bemutatkozást vagy igen? Nem hinném hogy igen.


2018. júl. 11. 20:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9. Igen, kiírja az elérhetőségét, igen tudom, megnéztem, ma is elérhető volt.
2018. júl. 11. 21:40
 12/24 A kérdező kommentje:

10. Van bemutatkozó szövege és életkor is megadva től-ig, akikkel ismerkedne.

De azóta is tagadja, hogy ő csinálta volna, hogy az véletlen lett neki.

2018. júl. 11. 21:42
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad, ebben az egészben az a legrosszabb, hogy lebukott és még pluszban hazudik.


Amúgy voltam fent badoo-n és egy srácnál ki volt írva, hogy bonyolult kapcsolatban van. Rám írt, hogy ismerkedni akar, én meg visszaírtam, hogy én is, csak nem vele, mert nekem olyan nem kell, aki kapcsolatban van. Mire közölte, hogy nincs is bonyolult kapcsolatban, az csak úgy beállítódott oda "valahogy". Erre írtam, hogy nem szeretem, ha hülyének néznek, aztán ennyi volt, napokon belül törölte magát. Gondolom, ott is a barátnő lebuktatta.


Sajnos sok ilyen van, és aki kapcsolatban ezt csinálja, az a felesége mellől is meg fogja tenni, van egy olyan érzésem.

2018. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13. Azért durva, hogy így hazudoznak, nem?

De akkor megmondaná, hogy unatkozik, vagy nem akar semmit már, ezt is megérti az ember, még ha fáj is, de inkább így kamuzik.

De lehet jobb is, hogy így történt, mert így csak megutáltatja magát és könnyebb a felejtés. Komolyan rendesen kezd taszítani ezek után.

2018. júl. 11. 22:12
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Durva, főleg, hogy házas férfiak is ezt csinálják. Persze mindnek sz-r a házassága... Ennyi sz-r házasság a világon nincs. A feleség meg nem is sejti, hogy a férje fent van ezeken. Pláne a 40-50+ korosztály, sok esetben azt se tudják, hogyan működnek ezek az online társkeresők, mert ők még anno nem szorultak rá.
2018. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Na, lemeccseltétek? Mi lett végül?
2018. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
15. Na igen. Anno mikor fent voltam ezen a baddóón XD írkáltak ilyen férfiak. Hogy szar a házassága, meg már válna, meg válik, de annyira nem volt férfi, hogy elmondja mi a gondja. Aztán volt olyan is, aki még el is hívott vacsorázni: nős és volt egy kislánya. Visszautasítottam, erre, hogy akkor ha este nem megyek, menjek vele nappal kávézni XD meg így unja, úgy unja a feleségét. Rákérdeztem: akkor beszélj már vele mi a gondod, ő nem beszél vele, meg utálja. Kérdeztem minek vetted el: ő nem is tudja. Ez is csúnya dolog volt.
2018. júl. 11. 23:03
 18/24 A kérdező kommentje:

16. Semmi nem lett. Az a profil magától lett neki ezt mondja :D de amúgy meg ugyanolyan mint volt, nem vettem észre a viselkedésén semmit, hogy másabb lenne. Ezért nem értem ezt a badós dolgot.

Én megmondtam neki felőlem csinálja ott fent a dolgait, ha neki ez kell, de akkor én is keresek mást magamnak és jó éjszakát kívántam.

2018. júl. 11. 23:07
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A badoo amúgy is inkább szextárskereső meg egófényezésre használják sokan, főleg a fiatalabb srácok. Csak arra kíváncsiak, hogy benne lennél-e velük szexben vagy randiban, vagy egyáltalán milyen kategóriájú nők lennének benne velük, aztán meg szépen lelépnek, semmi se lesz az egészből.

Úgyhogy a fő probléma nem annyira az, hogy fent van rajta, hanem hogy hazudott róla, nekem továbbra is ez a véleményem.

2018. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19. Ezt is eltudom képzelni, hogy fényezni akarja az egóját, de hát nincs vele semmi gond. Na ez is lehet, amit írtál.
2018. júl. 11. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!